Prijava

Prema nekim procenama,ljudi iz Dinarskih predela su u proseku među najvišima u Evropi...

With 186,4 cm on average, the Serbian team Javor from Ivanjica was officially declared the European tallest one during 2009/2010 season

Sa prosječnom visinom od 186 centimetara, Dinarci su najviši ljudi na svijetu. http://www.facebook.com/group.php?gid=309365941145#!/group.php?gid=309365941145&v=photos

Nacionalnost je kulturno naslijeđe, a ne krv. Krv je tkivo.

Тачно.

Овде се поставља питање ко су Срби уопште...

Nacionalnost je kulturno naslijeđe, a ne krv. Krv je tkivo.
E slažem se ja za ovo,niko ovde ne spori da smo Srbi,nego razglabamo o tome ko je sve uticao na našu sadašnju genetiku.

Овде се поставља питање ко су Срби уопште...

Трептај у бескрају свемира..

Јако, али јако мало има турске крви у нама.

То се једноставно коси са здравим разумом. Јако мала земља, релативно мали број становника, а 500 година под турском окупацијом. Па само су Руси у Берлину силовали 200 000 Немица за један викенд, замислите шта су Турци 500 година радили. :)

Ако кажеш 500 година, то значи да рачунаш од боја на Косову па до 1. балканског рата, што није тачно, јер смо ми имали контакт са Турцима после боја на Косову тек када је пала Византија, а да не помињем то да смо тада имали далеко већи број становника који још увек није био десеткован ратовима, тако да у старту нису могли много тога да генетски измене. Ако узмемо у обзир да су жене бацале децу добијену са Турцима, (наравно да нису све бацале децу, али шта га знаш можда и јесу, тада је солидарност била велика у отпору према Турцима), добијамо врло мали проценат. А сваки народ је мешавина више народа, неки мање неки више, и молио бих овог Фејзбукманијака да не сере како смо ми нека номадска говна која не заслужују никакво заједничко име. Па и Турци имају српске крви јебем му матер, зар јањичари нису били чисти Срби? Ког су они могли да карају у сред Турске, Индијке? А то што смо претежно црни, не мора да значи ништа, лепо каже Цар, Св. Сава, висок црна коса, црне очи, а чист Србин, не морају сви Словени да буду плави, а Срби углавном ЈЕСУ Словени.

И тај нос...

Mi potičemo iz svemira. Sa planete Drong. Ovde smo sleteli sa nekoliko letećih tanjira i odlučili da ćutimo o tome sve dok ne popizdimo i jasno vidimo koji narodi su vredni da ih ostavimo žive, a onda će svaki od nas da izvadi "erudium 36 eksplozivni svemirski modulator" i krenućemo da raznosimo narode koji su se zajebavali sa nama. Za sada lista naroda koje ćemo pobiti broji oko 45-50 nacija i svakim danom raste.

Inače na ovoj slici se jasno vidi da smo crni
http://a4.ec-images.myspacecdn.com/images02/76/552f95f17c30458ea6ff0a8259490c2d/l.jpg

СРБИ И АМЕБЕ ПРВИ ОРГАНИЗМИ НА ПЛАНЕТИ

СРБИ И АМЕБЕ ПРВИ ОРГАНИЗМИ НА ПЛАНЕТИ

Samo što smo ratovali dugo protiv ameba, potukli ih i uklonili sa lica zemlje i tako je krenula da se razvija planeta.

СРБИ И АМЕБЕ ПРВИ ОРГАНИЗМИ НА ПЛАНЕТИ

Ми, па тек онда амебе.

Ае сваку озбиљну тему окрените на покушај хумора, браво браво...

покушај хумора

Pokušaj humora.....meni stvarno smešno ovo kao amebe beže, a mi ih jurimo.

сад је покушај хумора а кад смо ишли против амеба није било смешно!!!

ХЕ ХЕ