Prijava

Za sve fanove Diabla i sličnih H&S igara - "Grim Dawn" jebe!

Probao sam ga, al igrica je identična titan questu, 90% stvari je samo prekopirano.

Ista ekipa ljudi radila, da, pa je zato jako slična mehanika igranja, meniji, razvijanje skilova, ali sve ostalo je poprilično drugačije (priča, atmosfera, oružja, magije, a posebno armori, jer si u Titan Questu imao uglavnom neke starogrčke sandale i mlatio karakondžule kao Hi-Men u ćegama, a ovde je to ipak raznovrsnije...).

imao uglavnom neke starogrčke sandale i mlatio karakondžule kao Hi-Men u ćegama, a ovde je to ipak raznovrsnije...).

na osnovu ovog gejmpleja sto sam vidio na jewtubetu isti djavo ko i titan kvest... a titan kvest sam preso do pola i smorio se od silnog klanja i nakon toliko sati igre imao sam osjecaj da se nisam mnogo pomjerio od pocetka...

I ja sam prekinuo Titan Quest na pola, ovde sam to debelo prešišao. Ima dovoljno detalja da te motiviše da pičiš, raznovrsniji svet. A klanja ima, jebg, klasični H&S.

Dacu mu mozda sansu u futuru...pa cemo viditi.

Na GOG su uglavnom komentari "Hated Titan Quest, fallen in love with Grim Dawn" i slično, baš zato što ih uglavnom porede. Eto, da dodam i to. Posle Nox-a i Diabla 2, meni najbolje u ovom žanru.

Pajo Dačak
Dacu mu mozda sansu u futuru...pa cemo vidit

NAĐI JEBENI ŽIVOT NEMOJ GIF BITI

Aj mi sredi ovaj gif nemoj peder biti

Ima nekih godinu dana da nisam igrao ništa, je l' izašla kojim slučajem neka nova gsg igra?

Grim Dawn ваистину јебе, најјаче ми је што мапе нису толико генеричне као у осталим дијаблоликим играма.

SKinuo sam GD, ali ruska instalacija i neke erore izbacuje. Sad moram englesku skinuti.

Još sam pravoslavac, ali moram englesku jbg

Ако си скидао Xatab-ову верзију битно је само да промениш локацију инсталирања и дештиклираш directx и остале глупости, даље све пичиш стрелице док не инсталира јебига, ја терам ту и све је ок.

E jeste, njegova je. Važi, vidjeću to da namjestim. Hvala

A ovaj sam posle njega stavio da se skida, cenim da je isto, samo english.

https://kat.cr/patch-setup-grim-dawn-v2-6-0-11-ost-gog-adamantalias-t12829834.html

Ма да, исти курац

Ja igram tu GOG. Zapravo uvek kada vidim da je GOG, nju skidam. Najbolje su, a često bude i dodatnog sadržaja, pa taman dok traje loženje turim da mi se vrte pozadine iz Wallpaper foldera.

Posle GrimDawn (čini mi se da nemam još mnogo da giljam) prelazim na "The Technomancer", deluje obećavajuće.

јел ваља ово а