Prijava

Поред живих Командоса нисам успео да играм Робина, мада ми делује досадно.

U jebem ti Komandose. Uz prva dva sam gomilu zivaca pogubio. Trojka bila dobra, cetvorka bukvalno ekspanzija za trojku. Zato je Eidos i propo jebala ih Lara Kroft.

Nego ima li gde da se skine Jagged Alliance 2, onaj sa grdnim modovima?

u cemu je fora sa ovim rocket league-om za sony, bas je pomama za igircom

нба - инсталира се

To the Moon, nesto najlepse sto sam igrao. Prica dostojna AAA filmova. Kome ne zasuze okice pred kraj nema srca :(

Kakav je poslednji betmen, jos njega nisam igrao?
Jel probijen krek za mirror edge 2?

Milos-88
Kakav je poslednji betmen, jos njega nisam igrao?
Jel probijen krek za mirror edge 2?

PuppetMaster
Milos-88
Kakav je poslednji betmen, jos njega nisam igrao?
Jel probijen krek za mirror edge 2?

To the Moon, nesto najlepse sto sam igrao. Prica dostojna AAA filmova. Kome ne zasuze okice pred kraj nema srca :(

Бароне ај реци шта се деси на крају видим на јт сви плачу због игрице јбт

Protagonista umre (viđeno već u recimo Persona 3 igrici)

Protagonisti umre dete (viđeno već u recimo heavy rainu)-mada ovo nije na kraju igrice

Protagonisti potencijalno umre mlađa sestra (viđeno već u Persona 4 igrici)-kažem ovo je potencijalno zavisi od toga koje odgovore si birao u toku igrice

Nešto od ovoga sig samo tužnije nego što je interpretirano u ove 3 igrice

Dobar brate ali što se tih trka tiče ja više volim nitfors pid i koli mekreli

бетмен - одличан је

требаће ти јачи компјутер јер је смрдљиви порт са конзоле

Podseti me ova interaktivna priča koja ja aktuelna na sajtu na jednu interaktivnu igricu - The Stanley Parable. Suština je - ideš kroz neku kancelariju i svaka odluka koju doneseš utiče na igricu na neki način. Ima valjda 19 različitih završetaka, uz duhovitu naraciju nije uopšte loše odrađeno. Za one koji vole ovakve stvari, naravno.

Ko gotivi taj fazon igara, mada je ovo što ću predložiti mnogo više fokusirano na dijalog nego na istraživanje, preporučio bih mu da probaš:

The Walking Dead i The Wolf Among us igre (ne treba ti da si čitao stripove možeš ovako da ih igraš) i jednu od mojih omiljenih koja možda više podsjeća malo na Stenlija u odnosu na prethodne dvije - Life is Strange (nemoj da se primiš na onu priču da je previše Tumblr fazone samo zato što su tinejdžerke u glavnim ulogama)

Ima i zilion japanskih vizuelnih novela mada ne znam kolko je ta anime estetika tvoj fazon. Od nečega ovako ozbiljnijeg od Japanaca a što ima prevod na engleski mogu preporučiti Kara no Shoujo keca i dvojku koje su detektivske priče ali su ono 'borderline' horor i mnogo su depresivne. Samo što su vizuelne novele obično mnogo manje interaktivne od ovih zapadnih igara jer se gejmplej svodi gotovo isključivo na čitanje i donošenje odluka.

д вулф амонг ас сам играо само прву епизоду и добро је, после никако да се наканим да наставим

сад је телтејл гејмс направио и сличан фазон са бетменом, и то сам скинуо ал ме мрзи да играм

da li negde ima neki repack ili kako se to vec zove za 2K17 da nije 54gb