Prijava

немој играти ово говнурда је

Ma ok je ME:A. Nemoj očekivati savršenu igru, ali ima dovoljno toga da te tera da igraš dalje. Posebno sad kad je ispeglano sve. Meni je pored bagova jedino smetala jednoličnost sporednih misija, ali je sama pucačina najzabavnija od svih ME igara do sada, tako da se i preko toga može preći.

I glavni lik je debilko nezanimljivi i korektni (posebno kad uzimaš Vičera kao reper kvaliteta), ali ima potencijal da napreduje u nastavku, ako ga ikad bude.

Inače, kako sam najavio, krekovan je poslednji peč, do kraja dana možeš očekivati da će ovde da bude sve lepo repakovano, pošto stoji u najavi kao "upcoming".

http://fitgirl-repacks.site/

не мораш да узмеш вичера као репер, можеш да узмеш прва три дела, конкретно други који јебе у сваком смислу, и прича и гејмплеј и графика (која ни у данашње време није лоша), после ове глупе андромеде сам равнодушан што се тиче свега

Da, priča nije dovoljno dobra, ali je dobro načeta i može se razviti u nastavcima. Meni bi bilo žao da je ne nastave.

Ako je witcher 3 cista 10, koliko je taj ME na skali od 1 do witcher

реално вичер је сјебо индустрију игара

Od 1 do Witcher:

ME1 - 7
ME2 - 8
ME3 - 7
MEA - 5,5

Realno od 1 do 10:

ME1 - 8
ME2 - 9
ME3 - 8
MEA - 6,5, pa i 7 što duže igraš

Andromeda je stvarno dobra igra, ali je ispunjena nedopustivo lošim momentima za jedan AAA naslov, to joj je najveći problem. Prihvatiš li da su neke stvari tanke (pojedini dijalozi, sporedne misije za neki beznačajni loot, slab osećaj napredovanja kroz levelovanje...), ugođaj nije ništa specijalno lošiji od prvog dela i ostavlja mogućnost da nastavak pokida, svi sastojci su tu. Čak je i posada uglavnom interesantna. Ono što ostaje loše do daljnjeg je glavni lik, jbg. Nadam se da će mu/joj prirediti nešto šokantno u nastavcima, da mogu da unaprede malo ličnost.

Jedino što stvarno ne kapiram je zašto su promenili endžin, jer su na Unreal endžinu prve tri igre izgledale isto, pa čak na momente i bolje od Andromede.

Moj savet - odigrati zbog osećaja da je ovo stvarno samo početak nove moćne priče u ME univerzumu.

једино то да се нада човек, да ће одмах од почетка следећег наставка да крену неки шокови, као што у двојци СПОЈЛЕР изгине шепард на самом почетку

Witcher je najbolja igra svih vremena ima znaci pricu kao nijedna dosad.Geralt je znaci lik koga sam zavoleo kao nikog do sad veoma je dobar i pravedan u surovom vremenu, ali voli da uziva u drustvu kurvi,rakije i pečenja.Tokom mutacija on je steko jednu osobinu znaci postao je sterilan ali u isto vreme je i dobio povecani libido tako da kad se jebe s neku nemora pazi dal ce ga izvadi na vreme ili ce da je napuni jer ona nema sanse da zatrudni, a takodje se i neumori tolko brzo od jebanje?Ljudi sta mislite kolki kurac ima witcher Geralt?Ja mislim da ima pa ko crnci tako oko 19 santine kad mu se do kraja nadigne.Mrznju izmedju ljudi i vilenjaka u toj igri shvatam isto kao odnos nas i siptara gde su siptari ti vilenjaci.

не, хрвати су вилењаци а шиптари су они некери

Aj ne jedi govna cudovista nisu inteligentna bica i nemaju ljudskih karakteristika da bi se stavili pod nacionalnost.A Nilfgaardianci oni su kao Amerikanci znaci imaju samo u planu da porobe ceo sever isto kao sto Amerikanci imaju u planu da zavladaju svetom i vec rade na tome, a i Nilfgaard izaziva pometnju u severnim kraljevstvima isto kao sto su Amerikanci skora srusili Gadafija i kod nas su oni najvise izazvali ratove 90-tih i sankcije.

sad mi se opet igra vicer ahha

реално вичер је сјебо индустрију игара

ukratko, to je to

nisu inteligentna bica i nemaju ljudskih karakteristika

па шиптари

marko preporucio bih ti jednu knjigu

"Zivot i obicaji Arbanasa" od tvog imenjaka Marka Miljanova XD

не читам књиге

odigrao sam resident evil 7, dobra je igrica iako je prica malo je reci cudna..prijeporuka 8/10

има да се скине гост рекон вајлдлендс

Ghost recon back to kosovo o cemu govori?