Prijava

E pa odgledao sam. Ali samo do dela kada ova fuksetina kaže kako je Šutanovac izjavio "Koncert je bio bruka i sramota" a ona nepotrebno dodala "Pa i vaša zemlja je".

Isti slučaj...
a moje komšije otišle da žive u ameriki, i imaju sina, bio je 6 razred kod nas kad su otišli, a mali je onako...nije da je glup, al ne odskače po pameti baš, čist prosek, mlatio se u osnovnoj sa dvojkama i trojkama...a kažu da je tamo u toj njihovoj školi jedan od 3 najbolja đaka, a imaju jako mali broj predmeta uopšte, a i to što imaju su debilne gluposti, tipa uče koje posuđe se koristi u kuhinji. I oni onda prosipaju neku pamet, a najzatucanija nacija koja postoji

DUMB, DUMB, DUMB, DUMB, DUMB!!!

Али, реално, развалио бих ову плавушу од курца, није лоша...

A najjača fora mi je bila kada mi je pokojna tetka pričala dok je radila u nekoj fabrici tamo kako je neki crnjo na papiru računao 7+8.

http://www.youtube.com/watch?v=fJuNgBkloFE

Dokaz da verovatno ne znaju ni gde je Kazakstan ni gde je Srbija.

strašno kolko ste vi tupavi ljudi, na osnovu jednog montiranog klipa sa tjuba kadri ste da izgradite mišljenje o čitavoj naciji, pa dal vi imate mozga jebote bog, ne verujem

čak i ovi su za vas genijalci, keve mi

Ja mislim da je vako bilo - neki brkati lola iz Republike Srpske koji je radio u hotelu je nju jeb'o par puta pred nastup, pa kad je izašla - sva se obeznanila da prostite..

Реално, нек научи да каже Шутановац, па нек онда кења по нашој земљи. И шта ако нам министар одбране има фејзбук, има и њихов председник и фејс и твитер и профил на Вуки у пичку материну, па га нико не дира!

Samo molim vas nemojte da generalizujete to, sreo sam neke jako pametne Amere isto tako kako sam sretao neke jako glupave Srbe, vice versa. Nije da ih branim, ali praviti tolike generalizacije niti je logički ispravno niti je ljudski.

Filantropofob
strašno kolko ste vi tupavi ljudi, na osnovu jednog montiranog klipa sa tjuba kadri ste da izgradite mišljenje o čitavoj naciji, pa dal vi imate mozga jebote bog, ne verujem

Molim? Dečko, pa prošetaj kroz jutub, imaš video klipove u kojima se ispituju Amerikanci, anketa klasična. Idioti ne znaju gde se nalazi jebeni Berlinski zid. Kaže lik: Francuska? Mis'im, nemoj to da radiš i da prozivaš, ne tropam bzvz, ovo je samo još jedan dokaz koliko su izopačeni i koliko ih boli kurac za ceo svet. Oni čak ne znaju za drugu veru osim katolika i protestanata. Serem ti se u Ameriku.

EDIT: Evo metal_poeta postavio jedan od tih klipova. Mrzi me da gledam sve, to je pretpostavljam to.

strašno kolko ste vi tupavi ljudi, na osnovu jednog montiranog klipa sa tjuba

I izvale američkih predsednika su verovatno montirane? Da ih ne izbacujem sada jer bi se tema odužila na stotinak strana... Pa pogledaj im 'komedije' u pičku materinu! Dovoljno je videti humor nekog naroda i oceniti da li je inteligentan ili ne. Uporedi Engleze sa njima.

Molim? Dečko, pa prošetaj kroz jutub, imaš video klipove u kojima se ispituju Amerikanci, anketa klasična. Idioti ne znaju gde se nalazi jebeni Berlinski zid. Kaže lik: Francuska? Mis'im, nemoj to da radiš i da prozivaš, ne tropam bzvz, ovo je samo još jedan dokaz koliko su izopačeni i koliko ih boli kurac za ceo svet. Oni čak ne znaju za drugu veru osim katolika i protestanata. Serem ti se u Ameriku.

Dechko, koliko si ti upoznao Amera lično da te pitam? Ja, bar 50. A za takve ankete, imaš i u Srbiji koliko voliš. Dalje neću ni da komentarišem, sere mi se od toga što je napisano.
EDIT: Humor im jeste čudan, ali i naš je njima. Humor nije toliko univerzalna stvar, kao što je kulturološka i stvar doba u kome živite i mentaliteta.

Hahah, ovi Ameri su glupi kao kurčina, ali nije to poenta. Radio sam i ja ankete ovog tipa po Beogradu, jednako je smešno, verujte mi, i to bez nameštanja. Dobro, nismo baš tolike neznalice, ali to ima veze sa sistemom obrazovanja koje je širok u pičku materinu, a nedovoljno stručan.

I izvale američkih predsednika su verovatno montirane?

istina, Klinton nije dolazio u Crnu Goru skoro i rekao da mu je drago sto je u Makedoniji (ili tako nesto), nije uopste... to se nije desilo!

Čak su i Hju Lorija morali da dovedu iz Engleske da bi napravili nešto smešno!

A ko je pobio Indijance, a? Da im možda nije bilo dosadno pa se sami poubijali? Treba lepo odmah da se napravi grupa na fejsu da joj se najebemo majke, čisto da vidi da fejs koristimo 20 puta više od nih. Pogledati film "Idiocracy", takvi će oni da budu za 50 a ne za 500 godina.

A sad ozbiljno, zna se kakvo mišljenje o nama oni imaju i ovo nije ništa novo, a ako ćemo realno mi njih 1000 puta više pljujemo, doduše mi imamo i razloga. Sve dok je Amerima interestan humor tipa Larry the cable guy ovakvih pljuvačina će i dalje biti, i to ne samo po nama.

Dechko, koliko si ti upoznao Amera lično da te pitam?

Dvojicu. I prvo što su rekli, pre ZDRAVO je, da su uzeli dva Džek Denijelsa na fri šopu jer je tako "FAKING ČIP". Zabole me realno. Ali, moja poenta je da mi bar imamo neku osnovnu kulturu, i osnovno obrazovanje.

Ima i kod nas retarda i neobrazovanih. Ali oni bar otprilike znaju gde je nešto ili znaju da postoji nešto drugo osim Srbije.

Koga realno zabole šta tamo neka komičarka, za koji prvi put čujem, misli? Ona je ionako komičarka, sprda se, to i mi sami radimo, zajebavamo se svaki dan na sopstveni račun i na račun naših političara. Mislite da oni u Americi ne pljuju svoju vlast i sopstvene glupe običaje i negativne stvari koje su obeležile njihovu istoriju?

zar je uopste bitno sta je neki komicar rekao, kad su svi ozbiljni mediji iskritikovali Amy
uostalom, kada ce se srbi prestati ljutiti zbog toga sto ih neko ismijava, pa i srbi ismijavaju sviju, a pogotovo amerikance
prestanite se frustrirati zbog nebitnih stvari, udri brigu na veselje i sve ce biti vrh