Prijava

ништа нисам разумео

ознојим се јако од блама кад видим да неко користи ту панинаро скраћеницу сиг
и уопште тај дота стил писања зачињен сиговима

ajde brate ne sprdaj se pa zna se da je Njoba najjaci igrac u cg sig nema sto da se znojis

a ovo za dota pa sto da ti recem bez Banjo ulazi prije ja mislim 20 min ulazi Banjo sa silencerom puca dvojicu 2 metka u vazduh i bjez na mid

молим те одмакни се

mos ti sto oces brate pricat no ostroga vas Banjo ostaje najjaci igrac u cg sig

ви чекаоничари увек упадате у неке заврзламе са бањом, ал тако вам је то у друштву завитланата и шегача

Ne postoji formula po kojoj možete pronaći, osvojiti i zadržati ženu svog života, sve što treba napisaću vam u sledećim tezama:

1. Pronaći ženu svog života:
Žena vašeg života verovatno nije prenapucana prepička u klabingu kojoj prilazite sa spikom "zdravo ja sam Nikola, jel mogu da te častim pićem". Ženu vašeg života ćete prepoznati tako što će vas gledati kao što bi tinejdžerka gledala Maria Kasasa da joj pridje i pita "e izvini gde je ovde pop lukina ulica?" Dakle kez od uva do uva, piš u gaće, sjaj u očima i exexexe zbunjenost. ~Znači okrenite se malo oko sebe, sigurno ima neka dobra fina devojka koja čeka na vas i nada se.~

2. Osvojiti ženu svog života:
~Ako je ona buduća majka vaše dece, osvojili ste je samom svojom pojavom.~
Znači ona je pala na vas čim vas je spazila. A da bi bilo koje žensko moglo da padne na vas morati izgledati ko čojek: lep, zgodan, uredan, dakle prijatnog izgleda ali i ponašanja, znači gospodin, šarmantan, duhovit, opušten. Kad ona u vama vidi domaćeg Maria Kasasa nemate mnogo šta više da pogrešite. Lagana spika samo, recimo izvedite je na piće, posle u neki klabing lagani i na kraju poljubac u tami disko kluba.

3. Zadržati ženu svog života
~Ako je ona žena vašeg života nećete morati da je zadržavate, sama će ostati pored vas šta god da se desi.~
Okej, sad ste u vezi, zaljubljena je do ušiju, vi ste njen princ na belom konju koga je čekala ceo život. Kako dalje da ne userete? Ona treba da vas zavoli, ona je spremna na to od prvog dana ali ipak morate ispuniti njena očekivanja da dodje do toga.
Pre svega učinite da se oseća prijatno u vašem prisustvu, smejte se zajedno, zatim joj pružite sve od sebe u seksu. Jebiga, zgutajte kamagru i jebite je sat i po vremena u najtvrdjoj erekciji. I tokom cele veze morate biti mužjak, uvek spremni za seks, i da budete dobri u seksu. Druga stvar, nakon dobrog seksa kad spusti glavu na vaše dlakave grudi, zagrlite je, poljubite je, tepajte joj. Gledaće vas očima deteta, biće sretnija nego ikada u životu. Reći će 'volim te'. Tad vas je zavolela. Poljubite je u čelo i recite "i ja tebe zlato moje". E nakon toga si na konju maćori. Postao si njen ideal muškarca, njen savršeni čovek, hteće decu da ti rodi, ma sve. Sad više nemaš šta da usereš, samo da nastsviš tako. Budi njena jača polovina, nek se oseća sigurno, budi mužjak u životu a nežan prema njoj, govori joj da je voliš, grli je, ljubi, mazi. Ako ode od tebe posle svega toga, jebiga maćori, ne krivi sebe jer zapamti, uvek zapamti:
ako je ona žena tvog života neće te napustiti nikad

јеси ово из бравоа ископирао

hahaah brate koliko gej tekst i sve

ovo mije tony cetynski poslao na meil kad sam ga pitao kako da pronadjem zenu svog zivota

ako krene da raskine pusti joj "zar je kraj - sergej cetkovic" ako se ne rasplace kurva pusti je u kurac

NEKUPUJTE SLEDEĆE ARTIKLE NIKADA, ALI NIKADA, ČAK KAD NEMA DRUGIH:
dundjerski u limenci - proliw u konzervi
PUDING koji nije C nego je jeftiniji (neznam tačno ime ovog što sam jeo od čokolade ali ni ne želim da se sećam)

ako kradete internet kao ja i to preko tplink antenice i ako vam nekad ne radi net na konekciji na kojoj ste inače probajte da odvrnete samu antenu do kraja i ponovo zavrnette
znači ovo http://www.tp-link.us/resources/images/products/gallery/TL-ANT2408CL-01.jpg
mada ja sam kupio ovo bolje se krade http://mlm-s1-p.mlstatic.com/antena-omnidireccional-tp-link-24ghz-8dbi-tl-ant2408c-au1-2766-MLM3494973692_122012-F.jpg

ako bilo gde nemate internet jer niste uplatili probajte da ugurate ovaj tp link u računar možda vam se posreći. pogotovu ako ste u gradu ako ste u selendri onda jbg
vata antenica u solidno velikom rasponu pa možete džabe imati neta a da niste ni znali da je to moguće. za nubove i starce: možete samo upasti naravno na nezaštićenu mrežu a ona vam je obeležena narandžastom bojom
to bi bilo to za danas prijatelji, nadam se da sam bar nekom pomogao jer ako jesam onda je moj cilj ispunjen
edit: ovo vam je ta antena http://www.winwin.rs/bezicni-adapter-usb-tp-link-tl-wn722n-150mbps-izmenljiva-antena-4dbi-1141131.html mada mislim da je ja nisam preko 1400 platio

Djevojka je kupila nov iPhone, i odmah se pohvalila ocu na tome, a on ju je upitao, šta je prvo što si kupila za telefon?

- Kupila sam zaštitnu masku – odgovorila je.

- Da li te neko natjerao na to?

- Ne, zašto bi!?.

- Ali zar ne misliš da je to uvreda za proizvođača? Djeluje kao da proizvode nedovoljno kvalitetne telefone.

- Ne oče, proizvođač preporučuje da se koristi zaštita za telefon.

- Zaštitom kriješ mobitel, da kojim slučajem ne izgleda jeftino ili ružno?

- Ne, naprotiv, želim da što duže traje i da se eventualno ne ošteti.

- Ali ta zaštita na telefonu umanjit će njegovu ljepotu, ipak kćeri, to je iPhone.

- Neće, uopće. Naprotiv, mnogo ljepše i otmjenije izgleda sa zaštitom.

- Na kraju je otac pogledao i sa smješkom odgovorio: “Isti slučaj je i sa hidžabom, kćeri moja”.

onaj što ne radi hidžab nego futdžab hahahahah

odgovori ovaj a ćera odradi hendžab ocu svome