Prijava

male grudi

mnogo uspesnih zena ima sa malim grudima, evo npr. Dragana.

Одлични савети Армине! Хвала ти што си ме овим постом инспирисао да будем боља особа.

Већ сам позвао тату који ме је оставио када сам имао 2 године и рекао му да му опраштам и прихватио сам извињење друга који ми је јебо рибу летос.
Такође, дао си ми одличан подстрек да се развијам и унапређујем себе у сваком погледу тако да од сутра уводим праксу редовног устајања у 6АМ и трчања по кеју и обећавам себи да ћу дати годину у року. Хвала ти брате, живот си ми променио.

pozdrav prijatelji dragi, ako samo uspeo bar jednoj osobi da pomognem, onda je moj cilj ispunjen

ARMIN VAN BUREN AHHAHHAHHAAHHAAHAHAHHAH

ako hoces da ne sanjas nesto jezivo npr nesto sto si procitaso na temi onoj o duhovima,misli o tome,umesto sto se trudis da zaboravis...jer u snovima podsvest bije,a u podstvesti je ono sto si potisao iz svesti...takodje nemoj ni pregise misliti o tome,nego samo nemoj zaboravljati...docice ti u san i preljuto ce da bije

NEMOJTE
TUŽNI
BITI
!!!

trudite se da budete ko ja,tj pola ko ja,jer kao ceo ja ne mozete biti

нпр. дио никада не може бити као цео дио јер је само 3/4 диа зато што му фали једна нога

Обесите се.

Trazite trajni ban ovde. Svi sem Mesje, on je dao savet predobri.

ne zajebavajte se sa sledecim clanovima
ollanik,ajax,petar pan pezos,grok grok,ombre,bushido,clannad----glave s kojima ne zelis imati problem

i sa mylycom takodje,jeste mala,ali moze da te sjebe ko sto retko koji muskarac moze

Kad vas napadne policajac, lezite i pravite se mrtvi. Ako je policajac nepismen, usraće se i zvaće hitnu, Ako je ne daj bože pismen, ubiće vas od batina i reći: "Jel ti to mene smeđedom porediš?"

Ukoliko imate para kupujte nekretnine u Kruševcu.

Kroz istoriju jedino je on stalno bio u Srbiji, kada krene kuka i motika i kad se raspadne Srbija kako je planirano Kruševac će biti glavni grad Srbije.

Pamtite moje riječi!

ух брате, не бих могао да слушам како причају, пре бих се у бугарску одселио

Ako budem imao toliko para, 100% idem u Čikago. Tamo ima više Srba nego kod nas ;-)

IGRAJTE SUPPORTA
KUPITE KURIRA
KUPITE VARDOVE
OSTAVITE KILL VOIDU MAJKU VAM JEBEM
NE IGRAJTE MAGINU
SPEKTRA SAMO U SUMU I GANK SA ULTY PA OPET U SUMU
RAK LANCER MAKSAJTE DRUGU ZAJEBITE TRECU MOZDA SAMO 1 LVL
NIKAD SUPPORT SA VENGE
UVJEK SUPPORT DAZZLE I LION I CM I PROKLETI YURNERO
KAD IDES DA VARDAS NJIOVU SUMICU IDI SA NEKIM NIKAD SAM EEEJ
MOZES DA STAVIS DOLJE KOD ROSANA SENTRY IZMEDJU DVA PROLAZA DA VIDIS JEL VARD LIJEVO ILI DESNO NA HILL
PROVJERI IMA LI KO BOCICU PA TEK ONDA UZMI RUNU RAK TI VIME IZIO

njoba najjaci igrac u cg sig