Prijava

Tvoja pati od života samog jer tvoj tata nije koristio kondome.

Tvoja pati od sira samoga

Ko je jebao Totally Irrelevantovu majku ja sam

kojebeirelevantovumamu.co.ja

Zanimljivo je što ljudi na netu često zvuče nesigurno dok ispaljuju fraze na koje su svi oguglali.
Kao da ne znaju da li su dovoljno dobro prošli ispod radara.
Ko još ozbiljno shvata pisanje nekoga koga ne poznaje lično?

Dok ti mamu virtuelno razvlače ko kerovi džigericu, seti se da si jedini krivac tome ti.

nešto što sam primetio je da je to uvek onlajn ili ofuje, samo čeka da mu neko jebe mamu da odmah odgovori, ako mu neko vreme niko ne jebe mamu, spema i kači linkove. čak ni ne spava nešto dugo. verovatno više bolesnika ima pristup tom nalogu. ako je to slučaj, jebem im mamu, ako nije, jebem mu mamu.

Što se tiče morona na ovoj temi:
Vi ste krivi što su vaše majke krive pred bogom i ljudima zato ih nisu poštedele vašeg beznadežnog prisustva.
Ali na netu ljudima vi nisite ni bitni, kao ni ti likovi u čije ime govorite dok vaše majke razmišljaju o tome kako da se opravdaju pred bogom i ljudima.

care, tvoja majka drka svinjama

ona to radi

da

autore totali irelevant, molim te da zajebes sa ovim kacenjem linkova, jer jebeno na svaku temu, a poceo si sad i sa aktivnim, moras da okacis neku glupost, nevezanu za diskusiju i zdrav razum. jos samo fali da krenete da se pickarate po svakoj temi, jer ljude smorio vise spem.

drzi se par tema, tipa otvori temu irelevantni linkovi ili tako nesto pa udri, jer jebes ga sta ce se banujemo sad na forumu sa 5 ljudi, al zajebi vise ovo.

tebi je dovoljna jedna tema, i onako niko ziv ne gleda to sto kacis niti ulazi u diskusiju sa tobom o tome sto kacis jer si ocigledan trol.

Dzaba pokusavas da mu utuvis to u njegovu bolesnu botovsku glavu, i dalje ce da spemuje jer ban nece popiti. Jedino preostaje da se otvori jedna “pusi ga” tema za njega i da ga kao mujo i mesni napusavamo gdje god se pojavi i mozda odvuce svoju autisticnu pojavu sa sajta

najbukvalnije ga cekam samo da na temi NBA okaci ovako nesto:

https://www.youtube.com/watch?v=BUX828HFq8Y

Samo mu majku psovati, jer jedino na to reagira. Da je lepo, nije. Da je efikasno, jeste. Delbojisat ga sa sajta.

E pazi vic jedan, jooj nećete verovati. Sedi šaka ljudi koji se ne poznaju i nikad se neće ni sresti i upoznati, sede oni tako svako svojoj kući ili negde već, češu jaja i psuju jedni drugima majke. Pa pička vam bre materina nenormalna sve bih vas letvama tukao dan noć, dan noć. Vode ne bih pio. Sram vas bilo, pu.

Šalim se malo naravno, voli vas sve vaš melkić. Ne razumem čemu frka i sve, vidiš link ili pasus ili šta već i samo preskočiš, vremenom postane rutina poput disanja, i ne misliš na to. Eto i to sam vam rešio.

Tako si i mene izignorisao kada sam te pitao za onu knjigu o Evropi

Lol, izignorisao te opet.

hihihihi

šalim se možda slučajno, nisam video il nešto.

eoti https://www.delfi.rs/knjige/8185_evropa_-_jedna_istorija_knjiga_delfi_knjizare.html

imaš na kupindu očuvane skroz za mnogo manje para, kupi si

Sto je najgore slabo i postujem vise, al citam redovno, i onda mi ovi spameri idu na kurac, pa udjem samo da ih napusim, jer ih ne mogu izgaziti po lobanji preko interneta

Zamisli udjes na propali sajt gde ima 20 ljudi i onda im remetis tokove razgovora nekim linkovima i sranjima svaki dan, hihi, nema, to ludo pa bog, onda ti jos 20 njih kaze da pusis kurac a ti nastavis, joj kakav fazon, kako je urnebesno, popisacu se

Jebem vam majku poremecenu svima takvima, nadjite zivot

Hvala Melk sve ti opraštam, to je ta knjiga