Prijava

Ma znam, nego vidi ga- baš kao da se sokoli vonjem pred napad.

Muškarci su rođeni lovci! Pa od pamtiveka da bi mogli išta da ulove, morali su da adaptiraju čulo mirisa tako da ne osećaju svoj miris već miris lovine (životinje ili žene).
Žene su sakupljači, mirišu one dole, i lažu da ne osećaju.
A to što mi muškarci možemo da osetimo miris pizde na kilometar, znači samo da smo pravi LOVCI!!

da se razjari kao bik?

A to što mi muškarci možemo da osetimo miris pizde na kilometar, znači samo da smo pravi LOVCI!!

Ja mislim da to samo znači da se kuja nije oprala mesec dana, minimum.

Pa i muškarci se prave da ne osećaju da im smrde noge.
(Još se nisam izuo a tebi već smrdi...ja ništa ne osećam)

Lopata je skoro 30% svojih komentara za 4 godine na sajtu posvetio ovoj temi. Jos jednom, rispekt za otvaraca!

Muškarci su rođeni lovci! Pa od pamtiveka da bi mogli išta da ulove, morali su da adaptiraju čulo mirisa tako da ne osećaju svoj miris već miris lovine (životinje ili žene).
Žene su sakupljači, mirišu one dole, i lažu da ne osećaju.
A to što mi muškarci možemo da osetimo miris pizde na kilometar, znači samo da smo pravi LOVCI!!

Објаснио човек.

Зашто? Из истог разлога из ког мисле да постоји импотенција код мушкарца. А то је зато што су глупе.

A jao kad se setim jedne Duskice, sto mi je jedno vreme bila kres varijanta, sto je njoj picka znala smrdeti... Kad je pokupim posle skole pa se dovatimo, a ona kad rasiri noge auuu...kao da je taj dan imala sedam casova fizickog

Jednoj mojoj tetki je opako vonjala đeljana, što nije uspeo sakriti ni Fa 24h 20% gratis. Neki hormonski poremećaj u hidraulici dopične valjda.

Sećam se da je dati čudni šmek koji se širio domom, pravdala potažom od šampinjona koji je baš taj dan spremala. Uvek bi me ispratila sa velikom Galeb čokoladom, valjda da onako prećutno kompenzuje to svojevrsno zračenje.

Teča je kulirao, do jednom. Na ponovljenu opasku (u koju više niko nije verovao, ali su svi izigravali ono "carevo novo odelo" fazon) da je opet spremala potaž od šampinjona, pa je čak malo nagoreo, uzviknuo je "pa što ga više kuvaš upičtzi, jebem ti kajak" i otišao u drugu sobu.

Otad smo slabije išli. Bilo mi žao zbog čokolade. Jbg.

Miris đane svoje ne osećaju žene, zašto?

Loži me ova tema, nastavite.

Jao Counte koja priča...

Jer su se prehladile.

Devojke ne smrdu, samo ponekad neprijatno mirišu.

Dovedite ciganku i ne dajte joj da se pere!