Prijava

S obzirom na to da su nasi dragi forumasi osobe vanvremenske inteligencije, strucnjaci za sport, politiku i zdravlje, kao i da imaju fizicke predispozicije za miss sveta ili velicinu polnog organa cija prva cifra pocinje sa 2, oni nalaze za shodno da kritikuju sve i svakog. Nije bitno ko je ta osoba, niti koliki je njen uspeh, oni znaju bolje. Moje pitanje glasi, da li postoji neka osoba na koju bi se posrali, ali jednostavno nemate obraza za to? Ili, da li to sto pljujete sve zive govori nesto o vama kao licnostima?

Ne pljujem sve žive, pljujem samo one koji ne ulaze u moj sistem kategoričkog imperativa. Mada, neki ljudi vanserijski zaslužuju da ih poseru. Navedi par imena pa da vidimo...

1. Ја бих
2. Ти би
3. Он/она/оно би

1. Ми бисмо
2. Ви бисте
3. Они/оне/она би

Odakle ti ideja

da nasi dragi forumasi

pljuju sve živo?

Moje mišljenje je univerzalna istina!

Što su se svi naložili na tu rečenicu o pljuvanju? Meni lično smeta ova...

ili velicinu polnog organa cija prva cifra pocinje sa 2

Kako se usudjuje da tako bezočno potcenjuje veličinu polnog organa većine Vukajlijaša?

da li postoji neka osoba na koju bi se posrali, ali jednostavno nemate obraza za to?

pa kako očekuješ onda da se poseravamo po nekome?

1. Ја бих
2. Ти би
3. Он/она/оно би

1. Ми бисмо
2. Ви бисте
3. Они/оне/она би

Vi biste, drugo lice mnozine, tako da tvoj instant lekcija iz gramatike nema smisla.

natnat
Odakle ti ideja

da nasi dragi forumasi
pljuju sve živo?

Pogledaj nekoliko random tema i samo ce ti se kas'ti.

tvoj instant lekcija

Каже се ''твој инстант лекциј''

Bruce
Ne pljujem sve žive, pljujem samo one koji ne ulaze u moj sistem kategoričkog imperativa. Mada, neki ljudi vanserijski zaslužuju da ih poseru. Navedi par imena pa da vidimo...

Djokovic mi je najbolji primer za to. Covek predstavlja Srbiju u najboljem svetlu, a da ne spominjem da se nalaze u samom vrhu u jednom od najcenjenijih sportova, a na sajtu se nalaze mozgovi koji pljuju po njemu.

Ja bih se posrao na Jelenu Karleušu, pa bi onda ona na mene. U tom trenutku bi ušla Vesna Zmijanac sa bičem... Uh, zaneo sam se malo...

a na sajtu se nalaze mozgovi koji pljuju po njemu

Vidiš, ja sam čuo za to, al nijednom nisam to video. Ko i gde ga je tačno pljuvao?

buttinacookiejar
a na sajtu se nalaze mozgovi koji pljuju po njemu
Vidiš, ja sam čuo za to, al nijednom nisam to video. Ko i gde ga je tačno pljuvao?

Video sam to u komentarima jedne definicije, koja vise nije medju zivima.

a da ne spominjem da se nalaze

Гари, надам се да тролујеш.
Новака нема више комада.
И овај један нам толико затрпава медијски простор, а од те његове доброте користи једино имају два-три клерикална објекта.
Нек бар не прича да је велики патриота и онда све оке.

jedne definicije, koja vise nije medju zivima.

Naglasak na ovo:nije više medju živima.

I šta ti to kaže o odnosu Vukajlijaša prema Novaku Djokoviću?

To govori o odnosu moderatora prema njemu, ne svih clanova.

Towelie_ decxo zasxto trolujesx?

Ali, ne trolujem.

ne svih clanova.

Pa, jebi ga, ne možeš da očekuješ da ga svi vole. Zar nije dovoljno što ga već obožava 99,9999999 posto ljudi?

Da, ima ljudi u Srbiji koji ne vole Novaka (recimo, oni iz e-novina misle da je srbenda i seljačina) i logično je da će takvih biti i na Vukajliji. Šta je tu teško za poimati?

Iskreno, sumnjam da Novaka iko mrzi, al isto tako mislim da nije obaveza da ga svako od nas voli jer delimo sveta Lazarova krvna zrnca.

Još jedna u moru trol tema koja za cilj ima da otvarač zavadi pa zavlada :P