Prijava

Da otvorim ovako glupos neku pa ko voli neka izvoli napiše nešto ili tak to na tu temu.

Onda evo postoji neka caka oko snimanja, pa evo i ovdje objašnjenje kako
http://www.youtube.com/watch?v=jq-aMSAb1pI

Ja igram na 3 gb ram-a
ati radeon HD 4550
2,7 ghz duo core
i šljaka odlično, sve piči do vr'.

E sad. Igra je solidna, igrivost je jebeno teška. Realno je napravljeno dosta pomaka u odnosu na virtua 2009, postoji čak i mogućnost da promašite neki udarac, što je u prethodnim dijelovima bilo prosto nemoguće. Grafika je odlična, detalji npr. oko trave su savršeni, ripleji su odlični, onako slomoušn.
Inače Đoković je najbolji, ima udarce sa osnovne linije jebeno napucane pa čovjek te satre ko mačku koliko je dobar.
Wordl tour sam igrao malo i nije baš teško iako mora se dosta potruditi da uradiš nešto. Eto pa jeste li igrali, kakvi su vaši dojmovi?

Samo mi kaži da je moguće prekinuti one konstantne debilozne ripljeve ili ću morati i ovo da zaobiđem.

Обрисао сам линк из првог поста за торент. Нема пиратерија на форуму, рек'о газда.

Играо сам ја раније ВТ3, и имао сам одређене замерке.

Прво, зашто само десетак лиценцираних тенисера? Како једна ФИФА може да лиценцира хиљаду фудбалских клубова и ко зна колико играча, а у ВТ не могу да убаце бар топ 100 играча?

Друго, гејмплеј је раније био леп, али не и реалан. Бацакање по терену, стизање сваке лоптице. Готово да не постоји шанса да избациш лопту у аут. Гејгејгеј.

Ma ne brini, sve ripleje možeš da prekineš, ja preporučujem da skineš pa protestiraš, po meni je jedino TOP SPIN 4 bolji, ali pošto njega nema na PC preostaje samo ovo čudo.
Moja ukupna ocjena je 9/10 , jedini problem je što ja još ne znam da igram, i ne mogu da pobjedim, kada i to usavršim biće zasigurno 10/10 ... hehe
Ihaj Peki nisam znao jbg.
A eto ko hoće download link neka me pevetuje . :)

Друго, гејмплеј је раније био леп, али не и реалан. Бацакање по терену, стизање сваке лоптице. Готово да не постоји шанса да избациш лопту у аут. Гејгејгеј.

Daa, baš se dosta popravilo u vezi toga, mislim realno je.
Baš kažem, npr ako si zakasnio na lopticu i nisi dobro naciljao aut je 90%, i ono trčkaranje pa 30-40 izmjena skoro, je nestalo. Dosta dosta realnija igra u odnosu na ranije serijale.
Postoje neki specijalni udarci koje posjeduje svaki teniser, i kao ako koristiš npr. Đokovićev udarac sa osnovne linije puni ti se neki vrag i kada napuniš a to je kroz 10-ak udaraca imaš taj spešl udarac, koji protivnik teško da će vratiti.

Ja samo da reagujem na podnaslov teme...je li Djokovic ovaj crni u dnu slike?
http://www.gamingangels.com/wp-content/uploads/2011/02/VirtuaTennis4.jpg

Đoković jebe kevu u igri, to sam mislio. Najbolji je definitvno napravljen, a sad što njega tu nema na nekom koveru, jebiga.

što se tiče realnosti udaraca i kretanja u teniskim igrama najbolji je tennis elbow 2011, ali je lošiji sa grafičkog aspekta.
može da se igra online multiplayer i instalacija je teška 35 mb.

- A ovo, ne znam šta bih rekao, grafika arči, ali jbg. nerealnost udaraca kvari draž

Skidam! Treba se isproba to. VT 3 sam izgazio...

Ta fora sa sejvovanjem je i u kolin mekre dirtu...

Ova igra je sasvim okej za zajebanciju sa društvom, ali je Top Spin 4 bolji u svakom aspektu igre.Igrao sam kod druga na XBOX-u i oduševio sam se, pogledajte samo igru na Jutjubu.

Govno!
Mnogo je sporo, lopta kako ide i to...
World Tour je sranje isto...
Jedino grafika i to, al' igranje sranje. Mož' da prođe, al' je sranje.

Snimio sam gejmplej bezveze... Više nisam uš'o u igru, i ne znam kad ću.
http://www.youtube.com/watch?v=PkVHaCHGbZg

Meni je Tennis Elbow najbolji. Mada sam igrao kratko, smor, bolje uzeti reket pa mlatarati kako treba.

Pa cujes kako , skinuo sam ga kad je izas'o i :
- nije toliko tezak
-nije djokovic najbolji , msm kako kome , ali nadal, federer, djokovic, i marej
- Znaci njih 4 se prilagodjavaju tvom stilu igre : Nadal - odbrana , federer - mreza , djokovic i marej-osnovna!
A igrica mi nije losa u Mp , igram sa bratom!
I hvala za save foru! Pozdrav

Za sat vremena ukapirao sam celu igru.

Ae ovde da pitam, pošto nisam našo rešenje na netu...
Skino sa neta, instaliro, i kad treba da pokrenem on izbacuje eror occured, i onda ono ponudjeno send error report ili don't send. Instaliro sam ponovo, isti problem, pa ako neko zna u čemu je problem i koje je rešenje neka kaže.