Prijava

Adovao sam Štefija sad mogu da umrem!

Ima bre, redovno arčim.

Дајте инструкције.

Šalji mejl u pvt, da ti pošaljem pozivnicu.

И даље не контам ове кругове, као да сам ушао у главу Милана Младеновића.

Pa prijatelje ubacuješ u krugove. I to ti je sve. Možeš da praviš krugove (rodbina, onlajn svet...) i tako sortiraš ljude. Tako adduješ prijatelje. Takođe, taj prijatelj mora i tebe da ubaci u neki svoj krug, da biste mogli da vršite konverzaciju i ta sranja.

Samh, lepo sam ti rekla, nisi hteo da me slušaš.

Ко ме јебе кад сам глуп! Што сам Боже тако проклет, јуче дебил, данас опет? Ово к'о фејс, исти курац.

Ovo je veće govno od fejsa al mi je zanimljivo da sam sebi udaram pluseve.

Gde udaraš pluseve?

Na postove moje i tudje.

Jbg, ništa mi nije jasno. Kako postaviš prvi post na svom profilu? Kako se uopšte obratiš bilo kome? Mora li da je online ili možeš da pošalješ poruku, pa kad vidi,video?

Post na svom profilu ne možeš da napišeš kda uđeš u svoj profil (kao na FB), nego na početnoj stranici gde se vidi šta ostali pišu. A +1 ti je "like" dugme.
Pisanje po tuđem wall-u nema još uvek, a ako hoćeš da četuješ, upišeš sa leve strane na početnoj stranici mejl osobe sa kojom hoćeš da se dopisuješ (što je glupo jer ne znaš svačiji mejl, ne piše na profilu) i to ti je to.

Pisanje po tuđem wall-u nema još uvek

Niti će da bude!

Možeš ti da postuješ nešto, a da bude vidljivo samo toj osobi!

Isto tako, nema potrebe za porukama, mada predpostavljam da će da ubace.

Сад ћу да видим колики спем може да поднесе ово срање.

Bilo bi zanimljivije dosta kad bih imao u krugovima stotinak ljudi, ovako je prilicno mrtvo, par notifikacija dnevno.

Bilo bi zanimljivije dosta kad bih imao u krugovima stotinak ljudi, ovako je prilicno mrtvo, par notifikacija dnevno.

Биће ваљда. Ја за сад само вас са Вуке имам тамо, живе душе нема..

Kako se bre stavlja nešto na zid?
Mislim, na svoj zid (ono kao linkovi, statusi i tako to), i jedno i drugosam stavljao i sad ne znam kako da opet nešto okačim.

Идеш на Home и у текст бокс Share what's new... напишеш или ископираш линк.

Немој да стављаш ништа на зид. Угаси то говно. Ако ти је баш стало до арчења цава на конту, много сам алтернативан слушам индастриал талме, користи Фејзбук, ту си се већ зајебао и оставио им своје податке. Није трол, не зајебавам се. Братски савет свима, зајебите то. СТЕЈ АНОНИМУС ФАК ЈЕА!

Mlato hvala.
----
Alarik ne kapiram šta hoćeš da mi kažeš?!
Najkonfuzniji deo:

Ако ти је баш стало до арчења цава на конту, много сам алтернативан слушам индастриал талме