Prijava

Mnogo mi teške te reči "za pravu stvar". Šta je to prava stvar? Ja bih recimo, za moju decu i ženu zubima iskidao bilo koga... za bilo čije dete bi uradio isto, za dobrobit neke nove političke klike ne bih ni plastičnu flašu reciklirao. Gde je Džo Bagerista? Gde je onaj klinac što mu je suzavac odneo prste na ruci? Važno je da "keruša" Mila ima proteze na šapama... terorizam nije odgovor, sila samo budi silu. Gandi je bio u pravu...

Javio, ono što ja govorim je sledeće: političari su takvi zato što smo im mi dozvolili da budu takvi,nije ih Bog otac stavio u te fotelje već građani Srbije. A političari kradu zato što im je to dopušteno,kad bi lupam krenula neka masa ludaka da im jebe milu majku da vidiš kako bi preispitali svoje postupke(ne kažem da je nasilje odgovor,banalan primer dajem).

A političari kradu zato što im je to dopušteno,kad bi lupam krenula neka masa ludaka da im jebe milu majku da vidiš kako bi preispitali svoje postupke

Kovač, to ti pričam....

Bruce, ne znam ni ja šta je prava stvar..ali znam da se više ne nadam da će meni biti bolje...ne nadam se ni da će mojoj deci biti bolje....mogu da se nadam da će mojim unucima biti bolje, ali i u to sumnjam....i mislim da sam realan....

Ako ste uradili danas, ili pre par dana nešto što je ostavilo lep utisak, neku sitnicu što je koristila, pomogla, nekom, slobodno je izložite... biću vam zahvalan. :)))

Nešto se mislim...Bilo bi lepo i da kačimo humanitarne akcije na koje nabasamo...Čisto da se ljudi obaveste. Ne može da škodi.

Nešto se mislim...Bilo bi lepo i da kačimo humanitarne akcije na koje nabasamo...Čisto da se ljudi obaveste. Ne može da škodi.

pre neke dve godine sam hteo da osnujem ..nvo.. neki fazon omladinskog kluba.
Cilj je bio jednostavan,da se rade lepe i humane stvari kroz sto vise zajebancije...
Bilo bi to nesto skroz ne politicki i onako bas totalno da bude ne bas sprdnja ali da ljudi uzivaju i da budu nagradjeni za svaki trud koji su ulozili...
Naidjoh na veliko ne razumevanje u svim poljima,sto ortaci sto lokalna vlast..smorio se i taj moj pokusaj se zavrsio bacanjem statuta u smece .....
Zakljucak je jednostavan vise ljudi nisu ni za kurac a ne revoluciju ili neko desavanje...tesko ih je dici iz mrtvih.

Pajko, si ovo ti na avataru?...si ti bio danas u kafani na Žarkovu, klopao?

jesam ja sam posle toga sam imao neki nastup u lokalu malo dalje od kafane

jel zajebavaš?..ja te gledao, bio sa klincima i sa ženom,sto do tvog..papa joe?

Cilj je bio jednostavan,da se rade lepe i humane stvari kroz sto vise zajebancije... Bilo bi to nesto skroz ne politicki i onako bas totalno da bude ne bas sprdnja ali da ljudi uzivaju i da budu nagradjeni za svaki trud koji su ulozili...

Ovo zvuči zaista lepo.

Ja sam mislio samo da kačimo ovde akcije čisto da podsetimo vukajlijaše da (moraju i trebaju da) budu humani, ali sam otvoren i za druge ideje.

jel zajebavaš?..ja te gledao, bio sa klincima i sa ženom,sto do tvog..papa joe?

nisam obratio paznju obicno mene ljudi startuju i tako to...

Pajko, jel me pržiš?..bio si sa nekom devojkom?...što se nisi javio?..ja teo, al vidim ne konstatuješ me....mislio da nisi ti....

Javio, čoveče, ovo na Pajkovom avataru je drugi pevač benda Pero Defformero, ako se ne varam. :)

Zakljucak je jednostavan vise ljudi nisu ni za kurac a ne revoluciju ili neko desavanje...tesko ih je dici iz mrtvih.

Ovo je pretačno.

Ajde ljudi, da ne otvaram novu temu, a mislim da se ovo moje sad fino nadovezuje na ovo vaše....Šta ste vi konkretno kao pojedinci uradili politički da Srbiji bude bolje? Da li ste članovi neke stranke? Neke nevladine organizacije? Da li ste uopšte i dalje članovi nekog video kluba?

jebote Grofe, otkud ja da znam ko je na avataru?..a ne znam ni za bend...i kako da znam da taj pevač nije Pajko?...:)) a Pajka sam video jednom....

Pajko, što me pržiš?

Šta ste vi konkretno kao pojedinci uradili politički da Srbiji bude bolje?

Šta predlažeš?

Tema nam je na raspolaganju.

http://www.youtube.com/watch?v=06GzOPHwCWA

malo trolujem smorio se, al bas si me nasmejao :)

pa si mene našo Pajko?...:))

istripovao sam se da sam negde video tipa, reko na okupljanju, čim ne znam gde sam ga video...:)

Šta predlažeš?

jedno veliko nista, jurio sam sto ljude sto po opstini sto na netu gledao sta sve treba ,registracija trista cuda.......bolje da sam kopao njive kod katije

jebote Grofe, otkud ja da znam ko je na avataru?..a ne znam ni za bend...i kako da znam da taj pevač nije Pajko?...:))

ahahaha, izvini drugar...ja samo oću da su inf transparentne :)

jedno veliko nista

Pitao sam grofa:)

On je postavio to pitanje, pa čisto da vidim, čujem vox populi...

Grofe, prvo što bi ja uradio, organizacija za suzbijanje malverzacija i privrednog kriminala....i sud....za isto to...imali bi sva ovlašćenja i odgovarali bi direktno skupštini tj. meni...i jednom nedeljno bi ih zvao na sastanak da vidim šta su uradili..koliko su lopova poapsili i osudili...

drugo, kome se dokaže da je drpao otimanje celokupne imovine i njemu i bližoj familiji...