Prijava

ZeZaToR
Mislim da je vreme da se vrate definicije dana, jer su tada definicije realno bile najbolje
+ iljadu!

Sunce naše malo, pa on se seća definicija dana...

Ajde Stefane idi transferiši negde drugde -.-

Sunce naše malo, pa on se seća definicija dana...

Теби је иначе дугачак стаж? :)

Blek hol
za 15 evra dnevno

20 евра, остало све тачно.
Него, шта је било?

Ja se njima divim. Kako ih bre ne mrzi? Mislim, kao da će dobiti pičke zbog tih pluseva.

Ја не знам шта да радим, једино да наставим да вас смарам и даље да ми одговорите на јебено питање. Шта сам урадио да бих заслужио овај стуб срама? И још једном не трабају ми докази него ми само јебено реците шта сам то урадио?

Uf stub srama,strasno,ne mogu da verujem da se neko potresa jert se nasao tamo,ja bi se smejao da vidim da su me tamo stavili.

Ja se sećam definicija dana, i ne smatram ih dobrom idejom, ovako je bolje. Ko je bio ovde u to vreme zna o čemu pričam.

e pročitao sam prvih 8 strana....i mogu vam reći da sam se baš slatko ismejao....

pa vi ste bre svi na gomili čudo....

odoh da pročitam i ovih ostalih 7, 8...na kurcu se nosam...:))

Хлеба и игара. Ево цео дан је ова тема активна и ја још не видим, да је неко пробао да каже да су дефиниције говно, да пријави неко вређање, критикује постере и тако даље. Чак нико ни не пљује рад модератора. Нема срања на сајту. Нема спема, нема троловања, нема глупирања.
Фак јеа. Сморила је ова тема, ја сам за лок.

Što rek'o Šekspir - Mnogo buke ni oko čega...

Poseban osvrt ka jednoj manjoj grupi - Moroni, jebali vas roditelji što su vam kupili kompjutere, umesto da su vas bacili na neku građevinu da mešate malter za 15 evra dnevno. Stoko jedna. Je l vaša jedina svrha u životu da saznate ko kome puši kurac i razloge zbog kojih to radi? Poserem vam se u vaše bezlične živote, ološi. Najlakše je doći na net i izvređati nekog samo zato što vas spusti do nivoa gde ni Žil Vern u mislima nije kročio.

to Bleče, nisi ti jedan od malobrojnih koje ja pratim za džabe..ovo najozbiljnije......

a na ovog Straju sam ja upozoravao još kad se pojavio...a vi svi na mene "ljubomoran Javio, zajedljiv Javio, sisa Javio, napada onakvog autora..."

ovo se sprdam , bole me tuki, nemam šta da radim....super je tema...

Što rek'o Šekspir - Mnogo buke ni oko čega...

Na kojoj strani je to napisao, to mi je promaklo?

Ovakvih tema treba imati vise!

Na kojoj strani je to napisao, to mi je promaklo?

Ko te jebe kad učiš sa puškica?!

Njegovo delo Much Ado About Nothing, simboličan naslov koji se uklapa u temu...

Njegovo delo Much Ado About Nothing, simboličan naslov koji se uklapa u temu...

Aman, nezaboravak, ne budi bukvalna...

Ja sam se malko sjebao što je manijak tamo na stubu. Mislim, jebač, i dalje ja tebe volim, al' ono...
Što vam je to trebalo.

Izvini, Jericho, mislila sam da ne znaš, a ti me u stvari zezaš, ok :)

Stub na kome nema Stefana nije stub srama nego pobede! Sramota je da ti se nađe ime pored njegovog...
Tajni Agent Kulen Bond se iskenjao po ljudima koje je sam huškao protiv modova samo da bi mu skinuli ime sa tog stuba. Džabe ste mu obrisali ime sa stuba dechko, svi znamo da je sebe lajkov'ooooolololololololollooololoo

U čast ovoj sramotnoj temi i trenutnom stanju (može i r umesto t u ovom "stanju") na Vukajliji, stavljam crnu pozadinu. Znak žalosti jer je umrla dobra atmosfera na sajtu i sve se na Vukajliji svodi na svađe, podmetanja, linčovanje autora, prozivanje i ostale sramotne radnje.

A i super mi izgleda ova crna pozadina:
http://i54.tinypic.com/33cq4x5.png

Iščekujem da uskoro bude pomirenje, a ne ovo ispravljanje krivih Drina. Ne može da prođe ni jedan mesec na Vukajliji, a da nema nekih svađa, peticija, stubova srama i ostalih radnji.

Pozivam vas na jedno okupljanje u znak pomirenja. Da izađemo na po koje pivo, da se sprdamo i zajebavamo, jer ovo ne vodi nigde. SAmo širite zlu krv. A to nam ne treba. Svi ste pametni i inteligentni ljudi.

Cheers from Barracuda.