Prijava

Hahaha, Stefane srećno na okupljanju lolololo

Cheers from Barracuda.

Peace,man.

Sad i batinama pretite jedni drugima? Stvarno?

Sad i batinama pretite jedni drugima? Stvarno?

O čemu ti to? Ajde slaži lego kocke ili tako nešto lololo

Ова тема је зрела за лок.

Ova tema je zrela da je jebemoooo!
Jebali smo temu ale aleee!
SVRŠAVANJEEEEEEEEEE!!!2!34254#5#"
ALAHU AMIN I AJ U KURAC!

Jeste. Hajde, ako još neko ima mišljenje, nek iznese, pa da ključamo polako. Zajebite prozivke.

Ужас.

Видим на оном принтскрину са ФБ да су се тамо договорили кога ће да хејтују.

Одвратно. Бљак-

Bez prozivanja, veličanja stvari koje su nebitne, palamuđenja, povređenje sujete i kompleksa superiornosti... po koja mudra i interesantna rasprava je na mestu, ali ovo streljanje zbog 100 definicija na sajtu sa 500 milijardi istih, nije potrebna.
Samo smireno, i zezanje! :)
Budite mi veseli! Aj zdravo! :)

JE BO TE...listah temu sve do strajinog posta o zastiti prava privatnosti.

Много буке ни око чега.

Пеки д џем
Због огромних малверзација, у које су укључени масовно међусобно организовано лајковање, међусобно предлагање дефиниција за насловну, међусобно подржавање дефиниција на бившој теми "Предложите НОВЕ дефиниције за насловну страну", као и због ортачког организованог гласања на конкурсима организованих у протеклом периоду, на Стуб Срама ставља се следећа екипа:

Peki d dzem veliki moderator :)

neznam dal da trazim dokaz o njegovom pozivanju za organizovani lajk,koji sam video

Пајко имаш ПВТ, ако ме разумеш. Имам неке подле планове, знаш. Ал' не смем јавно. Лолололо

šta je ovo? Ja ponudio pivo ovde: http://vukajlija.com/forum/teme/29289-muljatori?strana=15#post_1424054 i niko da odgovori. Nisam to očekivao od Vukajlijaša lololo

Ma sve sve, ali odkud čak 172 ktitora?

Svaka čast. Prvih godinu dana je bilo samo po 30.

Grofe, to je zato što je omogućeno plaćanje preko moba. Mrzelo ljude da idu u poštu. :)

Svaka čast. Prvih godinu dana je bilo samo po 30.

Tad se moralo otići do banke. :)

Dobro, tonre, ali ja sam očekivao još, a ne samo jednog. lololo

Пајко имаш ПВТ, ако ме разумеш. Имам неке подле планове, знаш. Ал' не смем јавно. Лолололо

informacije od znacaja prosledjene na pravo mesto e sad dal ce biti transfer ili stub koj ce ga znati