Prijava

http://www.dodaj.rs/f/3a/HX/Q3YLyI4/rade.jpg

Један од најлепших дана у животу.

Ljudi, Radova ideja živi već dve i po godine! eeej! Admini, kopajte neke starije priče i mećite na fejzbuk stranicu.

rade živi! stranica na FB dogurala do 4000

Onaj kurac sto je napravio Flappy Bird mi je prijatelj na fejzbuku, i ja ga pitao sta je fora sa igricom, koji je cheat, lik mi kaze da je cheat ustvari da slusas Magiju od Rada Lackovica i nece ti ona jebana ptica udariti u onu zelenu jebanu cev. Evo ja sad raskivam, stigo do 5329 i padoh, jer sam morao da pustim pesmu opet.

Da je Dorijan Grej znao šta je pravi eliksir mladosti, slušao bi Rada, a ne bi se jebavao sa pederastim slikarem.
Klint Istvud

Radetov kult i dalje živi!
Da prijavim blasfemiju negde na fejsu videh izjavu da je rade Borin učenik. Jebote šta sve neće ljudi izjaviti! Taj Drljača da se smiri malo, da ne bi radetova armija reagovala ekstremnim merama. Toliko.

Meni je Bora bio mnogo gotivniji kad je bio samo sporedan lik u legendama o Radetu Lackovicu.
Sad kad je glavni akter, poceo je zestoko da smara.

Udarila mu slava u glavu. Ako tako nastavi Rade će ga se odreći, jest Rade domaćin i strpljiv čovek al ne mereš sa bagrom drugojačije. Živio Rade živio domaćinluk!

Ne verujem. Rade prasta, u tome je njegova velicina.

A niste trebali pokrećat ovo sa Borom, ne možemo da furamo jednu furku, nego se bacamo na više.
Neje lepo, ako hoćete lajkove hakujte Pantelu i nabijajte lajkove u čmar.
....................................................................................................................

Eo jedna pesma da se ohladim
http://www.youtube.com/watch?v=5LwtTwCGLME

Sigurno Tandrčak i Bačje, oni su ti admini na pola interneta.
Bil Gjets, njih dvojca pa tek onda Zukerberg

Al bajcea kao to sve smara, a ima 15+ stranica na fejsbuku ''zabavnog'' karaktera.

Sere ljudima a jebe se za lajk.

:3 пута ''У недра ми сипај вина'' наизуст да окајем грехе што дуго нисам долазио вође, у храм:

Не ради другоме оно што не желиш теби да Раде.

Конфучије ака Кунг Фу Це Бруце Ле, листопад 499 п.н.е.

dosta vremena prođoše dok ja ovde ne dođoše pa se stoga stidašem.
serem bre udri rade ajmo onu našu
http://www.youtube.com/watch?v=lRaGqiPKeok
e inače, jel još neko upisan kao radeista kad su radili onaj čuveni popis, il sam ja jedina glava?

Ja nisam bio kući kad je bio popis, moji me deklarisali kao Bošnjak, a hteo sam da stavim Radeista.

Čitam otoič Приче о духовима, ванземаљцима и сл., počelo govno da se ledi u meni polako, a odjedared mi se naježilo i desno mudo. Nestade svetla, ja ustado da upalim ponovo, kad ono kreće muzika. Vratim se za komp, a ono u novom tabu otvoren jućub i piči Pijan za stolom. Pokušavam da isključim, ONO NEĆE. Taman da uhvatim gajtan da ga iščupam iz štekera, neko me uhvati za ruku. Ja pogledam, ono Rade. Kae Rade: "Sinovac, pusti to Treće oko, Rade je davnih dana izjebao celo vilinsko kolo. Dođider ovamo da drmnemo po koju, muzike neka, a čekaju te jedna Čehinja i dve Beloruskinje u sobi". Sipa Rade "ekselenciju" Šapčankinu, nazdravimo, i ja dok sam ono trgao, malo se stresao, vidim nestade Rade. Šta ću, odem u sobu, ono stvarno čekaju kurave, a na radnom stolu ostavio 500 ojroa i poruku: "Nemci osvajaju svetsko, stavi ovo na njih."

hahahahahah koi car ovaj mali