Prijava

Молио бих све да одгледају овај документарни филм који ме је одушевио својом
објективношћу и непристасношћу. Обилује снимцима, чињеницама и гостима још невиђеним у јавности (или макар не широј).

И било би кул да напишете како вам се допао

http://www.youtube.com/watch?v=NYUOGeAwFKQ&feature=player_embedded

Odgledao, definitivno film koji je potvrdio caletove i moje sumnje o kojima smo nebrojeno puta diskutovali. I kao sto rekosmo odavno EU jeste sarena laza.

Gledao i sačuvao, film kao film jeste zanimljiv i pun materijala i svega, ali opet ostavlja onaj utisak - još jedna teorija zavere, biće aktuelan neko vreme pa će ga svi zaboraviti.

Gledao i sačuvao, film kao film jeste zanimljiv i pun materijala i svega, ali opet ostavlja onaj utisak - još jedna teorija zavere, biće aktuelan neko vreme pa će ga svi zaboraviti.

Hm, mozda, meni je ostalo upecatljivo to sto se teorija ustvari potkrepljuje valjanim dokazima, poput onog americkog zakona kojim se zabranjuje bilo kakva vrsta pomoci jugoslovenskim republikama dok one ne proglase nezavisnost. Primeri o subvencijama, i unistavanju agrikulture. Jednostavno, za razliku od svih onih dokumentaraca o masonima i sta ja znam cemu, gde su glavni argument o masonskoj dominaciji svetom neki tamo simbolcici, ovde imamo dokaze, isecke zakona, ustava, novinskih clanaka, da se potkrepi svaka tvrdnja, nista nije bazirano na praznoj teoriji, i prodavanju magle.

Zar ovo već nije bilo u temi Jugoslavija?

Nisam rekao da je još jedna obična teorija zavere već da ostavlja takav utisak.
Ukoliko ga ne zaborave ubrzo i postane ozbiljnija "pretnja" nije nikakav problem da se ovo zataška i prisilno padne u zaborav...

Nisam rekao da je još jedna obična teorija zavere već da ostavlja takav utisak.
Ukoliko ga ne zaborave ubrzo i postane ozbiljnija "pretnja" nije nikakav problem da se ovo zataška i prisilno padne u zaborav...

Sto jes' jes', evo sad nadjoh klip o premijeri filma, guzva jebote u sali, nemas gde iglu da bacis, a mi ni culi ni videli, sto naravno ne bi bio slucaj da je rec o novoj knjizi Marijane Mateus.

Nisam rekao da je još jedna obična teorija zavere već da ostavlja takav utisak.
Ukoliko ga ne zaborave ubrzo i postane ozbiljnija "pretnja" nije nikakav problem da se ovo zataška i prisilno padne u zaborav...

Нека се заташка, ко им јебе матер. Нисам ни очекивао да ће нам вратити земљу, фабрике и све што су нам одузели :)

Фора је да ће свако ко је ово разумео имати право виђење ствари што ће помоћи да некада буде боље.

Hahaha, Digitalni Andjeo 3: EU strajk bek. lolo

Digitalni Andjeo 3: EU strajk bek

Idukurac, gambi, duguješ mi novu košulju.

Шта се сад вас двојица правите паметни?

рнрт-раин је већ написао,

Hm, mozda, meni je ostalo upecatljivo to sto se teorija ustvari potkrepljuje valjanim dokazima, poput onog americkog zakona kojim se zabranjuje bilo kakva vrsta pomoci jugoslovenskim republikama dok one ne proglase nezavisnost. Primeri o subvencijama, i unistavanju agrikulture. Jednostavno, za razliku od svih onih dokumentaraca o masonima i sta ja znam cemu, gde su glavni argument o masonskoj dominaciji svetom neki tamo simbolcici, ovde imamo dokaze, isecke zakona, ustava, novinskih clanaka, da se potkrepi svaka tvrdnja, nista nije bazirano na praznoj teoriji, i prodavanju magle.

U ovom dokumentarcu nije rečeno ništa što već ne znam.
Međutim, dobro je koncipiran i opskrbljen relevantnim informacijama tako da može dostojno svetu da reprezentuje našu istinu. Vredi ga pogledati, pogotovo onaj deo ljudi kome baš nije najjasnije šta se dešavalo za vreme rata u Hrvatskoj i Bosni. Film u dobroj meri objašnjava.

može dostojno svetu da reprezentuje našu istinu

Naglasak na našu. Odličan je film, kad bolje razmislim.

Jedan solidan dokumentarac... Kome trebaju titlovi neka kuca "srpski prevod" u pretrazi na jutjubu...
http://www.youtube.com/watch?v=eAaQNACwaLw

Odgledala ceo. Mogu reći da sam pola znala a polovinu ne. Verovatno me, kada sam bila mlađa, nije ništa od toga zanimalo, pa se nisam opterećivala. Jedino mi je tad bilo važno da se dobro izigram i da učim.

Da li treba da i dalje pišamo uz vetar okruženi NATO-om i EU-om sa svih strana, ili da povijemo repove i igramo po novouspostavljenom pravilima gledajući da izvučemo što je moguće veću korist za naše sugrađane?

Ovo drugo, da ćutimo i čekamo da Amerikanci sami sebi uskoče u bubrege... Bojim se da je istina da WW3 nije daleko a mi bi po svaku cenu trebali da ga izbegnemo. Moramo da ćutimo i držimo se po strani, kao gotivimo i ove i one. Licemeri uvek najbolje prolaze.

Ja neću nikome da robujem. Ima da napravim svoju oazu i da gajim stoku i piliće za sebe i svoju porodicu pa neka ga duvaju!

Ja neću nikome da robujem. Ima da napravim svoju oazu i da gajim stoku i piliće za sebe i svoju porodicu pa neka ga duvaju!

+1

Btw, neverovatno je da svi oni ljudi koji toliko kukaju na ovu državu, jedva čekaju da se ugnjezde u državnim jaslama...

I da, ako se već slažete sa većinom stvari izrečenim u filmu, postuje slobodno na ovoj temi. Počela je malo patetično i over d top, al mislim da se na kraju može izroditi nešto od toga...:)

http://vukajlija.com/forum/teme/29286-revolucija-nesto-sto-je-potrebno-srbiji

Ja neću nikome da robujem. Ima da napravim svoju oazu i da gajim stoku i piliće za sebe i svoju porodicu pa neka ga duvaju!

Aha, važi!!
Ima da robuješ, sve da se puši od lanaca i katanaca...