Prijava

hocu da ulica promeni naziv i GAMBIJEVA

Jankoviću,navedi mi jedan javni skup organizovan od strane Jevreja za koji je iko čuo na vestima.

jedan

Један? Скуп?
Брате, њима је дозвољено да граде синагоге, да се слободно исповедају како где стигну, а да, опет, уживају привилегије као и грађани земље у којој се налазе. Ал зато нико нико не сме ни да их пецне ни у шали, јер одма вуку тужбе.
Никад нисам чуо да је иједан Јевреј попио тужбу па макар се јавно осрао по некоме. Док, мало-мало, чујем како се неко карактерише као ''фашиста, антисемит'' само зато што је упозорио неког да му не баца кору од банане под ноге ( а овај случајно био Јевреј).
Уосталом, чак и у Политици су биле слике венчања ''по јеврејски'' усред Штефансплаца у Бечу. Кад то буде дозвољено и нацистима и, уопште, онима који нису Јевреји или неке ''угрожене'' групе, онда је слобода изражавања потпуна.

Извини, али јевреји ДЕЦЕНИЈАМА раде оно што су нацисти хтели да среде за неколико годиница. Исисавају капитал, слабе конкуренцију и притом су јако увредљиви кад им неко укаже на то,а довољно су моћни да могу да те туже за то.

Dobro, Majo, shvatili smo.

Док, мало-мало, чујем како се неко карактерише као ''фашиста, антисемит'' само зато што је упозорио неког да му не баца кору од банане под ноге ( а овај случајно био Јевреј).

Voleo bih da vidim primer nekoga ko se branio od napada koji nemaju veze s njegovom nacionalnošću time da je Jevrejin.

PRAVDA ZA NACISTE

Ljudi imaju trajnu sklonost da zaboravljaju koliko su glupi i skloni da iste greške ponavljaju po milion puta. Daj nacistima pravo da pričaju slobodno, i u prvoj većoj društvenoj krizi pokupiće glatko bar trideset posto glasova, legitimno, na izborima. O čemu mi to pričamo? Demokratija nije "dati svakome pravo da priča šta hoće". Ne postoji apsolutna sloboda, bez odgovornosti. Ko danas priča kako treba mrzeti, sutra će, kad mu prilika dođe, da ide okolo i ubija. Ali nije taj najgori, njemu je to u programu, najgori su oni što se prave da ih se to ne tiče, ćute, žmure! Da li nacisti daju pravo govora ikome drugom?

Nacizam je super.

Ne postoji apsolutna sloboda

Без тога нема ни праве слободе изражавања.

Prava sloboda je kad si odgovoran za svoje postupke i reči. Odgovoran i pred zakonom. Ako se služiš nasiljem i zlom, da najebeš. Ako propagiraš nasilje i zlo, možda i malo više da najebeš, jer kad sam praviš sranje, to si samo ti, jedan čovek, ali kad te slušaju budale, pa i oni krenu da prave sranje, to je veći problem.

Nema apsolutne slobode. Objasni ti Zemljinoj gravitaciji da imaš pravo na apsolutnu slobodu.

Prava sloboda je kad si odgovoran za svoje postupke i reči. Odgovoran i pred zakonom. Ako se služiš nasiljem i zlom, da najebeš. Ako propagiraš nasilje i zlo, možda i malo više da najebeš, jer kad sam praviš sranje, to si samo ti, jedan čovek, ali kad te slušaju budale, pa i oni krenu da prave sranje, to je veći problem.

Због оваквих коментара и волим да посећујем ове теме и да повремено бацим коску. Драго ми је кад видим да речитост у људима није усахнула.

Jankoviću,vrlo si netolerantan. Idi lepo na stormfront.org pa tamo piši takve ortodoksne gluposti.
Zašto Jevrejima ne bi bilo dozvoljeno da grade sinagoge?ako mogu baptisti ili pripadnici nekih drugih religija da imaju svoje bogomolje,zašto ne bi mogli i Jevreji?
Zašto njima ne bi bila dozvoljena sloboda izražavanja?Koga oni to vređaju?
Odgovori na ova pitanja bez neke nacističke retorike i biću ti zahvalan.

Kovač90, брате, ако из његовог последњег поста ниси укапирао - не вреди да даље објашњава.

A jbg,brzo se popalim pa ne skontam da neko troluje :)

Tonre,nadam se da samo troluješ.

Troluje, i to bedno. Jankovićev trol je barem bio zabavan. Nisi imao potrebe da ga prijavljuješ (trol k'o trol), al ajde.

Ne trolujem...svako ima pravo da gotivi koga hoce.

Nema veze,takav trol ja ne bih tolerisao.

Vi se paranoisete sa tim trolovima,za sve mislite da je trol.

tonre длаку мења, ал ћуд никако! :)