Prijava

Tonre,dobio ti jednu bujicu psovki da znam da zbog toga neću biti banovan.

To dovoljno govori o tebi.

Pa i tebi govori slika Hitlera.

Ali Hitler je super.Mocan covek sa odlicnim idejama.Cenim coveka koji od drzave koja je bila propast i siramasna napravi jednu od najvecih svetskih sila...covek je bio mocan i pametan i ljudi su ga gledali kao vodju...pa Kenedi je izjavio da ce jednog dana mrznja prema Hitleru proci i da ce ga ljudi gledati kao znacajnu istorijsku licnost i ceniti ga zbog toga.

Jednostavno moram da ponovim post sa druge teme!

tonre
Ali Hitler je super.Mocan covek sa odlicnim idejama.Cenim coveka koji od drzave koja je bila propast i siramasna napravi jednu od najvecih svetskih sila...covek je bio mocan i pametan i ljudi su ga gledali kao vodju...pa Kenedi je izjavio da ce jednog dana mrznja prema Hitleru proci i da ce ga ljudi gledati kao znacajnu istorijsku licnost i ceniti ga zbog toga.

http://files.sharenator.com/I_know_what_you_are_Youre_a_fail_troll_RE_My_New_Avatar-s590x775-106384.jpg

Ok tonre,molim te da svoje trolovske sposobnosti ispoljavaš na drugoj temi.

To je to...nemate nikakvih argumenata,samo neke gluposti o trolovanju i slicno...kad budete dosli sa argumentom onda cu vam odgovoriti.

Ja podržavam slobodu govora pedofila.

Ne želim da se upecam na ove ložačke priče,a ako želiš razjašnjenje zašto je tvoje tzv. poštovanje prema Hitleru pogrešno,mogu ti poslati pvt.

Ali ne moze se tako crno-belo gledati na stranu,zasto ne bi to gledao ovako

Bio je djubre i uspesan covek u isto vreme...

Ja podržavam slobodu govora pedofila.

Ja guram invalide niz stepenice i mislim da je to ok. Hah. Glupi invalidi.

Uspešan u uništavanju sveta i bacanja ljudi u klanice,ako na to misliš,bio je vrlo uspešan u tome.

Nisi obratio paznju na ovaj deo

coveka koji od drzave koja je bila propast i siramasna napravi jednu od najvecih svetskih sila...

Hujo Smrad
Ja podržavam slobodu govora pedofila.

Oni, za razliku od pedagoga, stvarno vole decu.

Ali na koji način majstore? Tako što pokrade od Jevreja(koji su u to vreme većinski bili vlasnici krupnog kapitala).I Srbija bi bila bogata kad bi uzela sve Miškoviću,Beku i ostalim bogatašima,samo to ne bi pokazalo neke liderske sposobnosti Tadića i kompanije,zar ne?

there's no such thing as free speech.

.I Srbija bi bila bogata kad bi uzela sve Miškoviću,Beku i ostalim bogatašima,samo to ne bi pokazalo neke liderske sposobnosti Tadića i kompanije,zar ne?

To bi bilo nesto najpametnije sto je Srbija uradila u poslednjih 100 godina,mozda cak i vise...ko god bi napravio od nas sila kakva je Nemacka bila 30ih na bilo koji nacin.

To bi bilo možda pošteno,ali ja mislim da je fazon u tome da mi sami stvorimo nešto,a ne da ukrademo nešto što je neko drugi stvorio(na legalan ili ilegalan način,svejedno).
A to o čemu ti govoriš je retardirano,Nemačka je postala sila preko leđa celog jednog naroda.

Pa to dokazuje moju poentu,Hitler je zbog toga bio djubre i genijalan u isto vreme...

zasto je bio genijalan:

Nemačka je postala sila

zato je bio djubar:

preko leđa celog jednog naroda.

ја имам једно питање за аутора теме: да ли мисли да је његово топик-питање контрадикторно?
"Слобода говора и окупљања за све" са знаком питања на крају.
Мислим, ако кажеш, на пример НЕ, онда следствено ти тврдиш да се не залажеш за то да сви треба да имају право на слободу говора и окупљања. Е сад, прц, каква је то СЛОБОДА говора и окупљања ако само неки имају право на њу? Cntradictio in adjecto.
Мислим да је смисленије "Слобода говора и окупљања, да ли не?"