Prijava

Јуче поставих постер. Сад отиш'о да видим резултат, кад оно 0:0
Добро, реко' ја, можда нису модови одобрили, па рек'о да га обришем, да не заузима простор безвезе.
Ал' о'ш га! Немам иконице ни да га обришем.
Е сад, ја контам да је ово неки баг, ако није извињавам се на сметњи.

И откуд сад две теме? ШТА СЕ ОВО ДОГАЂА!?

Da nije možda kurčina?

Море бит'...

i ja jos juce postavih poster i nema ga .... ako ga ne odobre (mada ne vidim razloga za to jer odobravaju svakojake gluposti) neka ga brisu da ne stoji ni kod mene ako je "neadekvatan"

Ja nakačio poster, evo jedva da ima pola sata... Nema ga još medju najnovijima, al' sam zato već popio minus? Kako?

To su ti iluminati dali minus jedino oni mogu da vide neobjavljene postere

Ne znam da li ja da odgovorim ili da čekam Kostića...

Pa neki mod ti je dao minus recimo? A ti što ne možeš da obrišeš: pa dal si bre normalan, kakav bag, kad prođe 24h ne možeš da brišeš ni defke ni postere..
-
Ja prosto ne znam dokle više sa ovakvim temama.

ma ok je to, ali ako ga ne objave sto ne brisu? zar nije poenta u tome da se smanji broj nekvalitetnih postera? Ako ih ne objave, a i ne izbrisu nisu nista posebno uradili na tom problemu...

Zar vi tako slabo kapirate?
Posteri se ne brišu baš iz OVOG razloga, da ne bi bilo milion tema sa pitanjem "što ste mi obrisali poster?". Kapirate?
A sad, da bude gore, otvaraju se teme sa pitanjem: zašto mi niste objavili poster, ili zašto mi ne obrišete poster.
Kad vam obrišu poster vi otvorite temu da pitate zašto su vam obrisali, kad vam ne obrišu vi otvorite temu da pitate zašto vam nisu obrisali.
I ko je ovde normalan?

Ja sam jednom tako postavio poster i video.......

OGROMNE PANJEVE!

Bili su ogromni...

I meni se to brate mnogo često dešava...ali ajde bar imamo kul generator postera, u fotošopu bi se napatila a ovako klik, klik i eto ti ga poster za sopstvenu kolekciju, duboko skriven od očiju javnosti...

hvala ti velikodušna Vuko na ovom divnom genertoru postera :D

Da nije možda kurčina?

+1

Да није можда курчина?

ma nije sigurno, ovo je previše česta pojava...