Prijava

40 poena, 13 asistencija, 7 skokova, 0 izgubljenih lopti, šut 80%. Protiv zvanično najboljeg deanzivca i najbolje odbrane lige. Nestvarno. Napravio totalne idiote od mase ljudi koji su ga ishejtovali protekle nedelje.

treba razumeti to, autosovinzam je ovde prisutan na max. Mnogo bi veca reakcija bila da je bila metla (fazon jebo te vucic i ostale drugosrpske mejmunarije). Sad svi manje vise cute.

Pogle samo smolemana, bukv primer odavde radovao bi se ko mejmun slaninarevom neuspehu. Mada i shaq je ispao solidan bilde

Jos dodje pepsi pre neko dan kaze fazon pogresno sam procenio, ulece smole kae sta im se izvinjavas bre vidis da je do sudija lol

хезно
minesota go kurac rekao sam na početku sezone kažem i opet, gober i kat su najveće centarske prevare još od đoka šalića i đorđa gagića. da nije edvardsa ispali bi

pre 23 dana

Gober uđe, Edvards se ugasi, dokažu moju teoriju.

хезно
denver, dalas, nju jork pozz

pre 9 dana

Šmoklja
To ko ispada ili

pre 9 dana

još jednu godinu za redom ste pokazali kolike ste košarkaške neznalice. molim vas da se isključite sa ove teme do 6. utakmice finala u kojoj Denver dobija Boston. hvala

rispektara za henza

Хезно се није зезн'о.

Хезно се није зезн'о.

Jeste malo:

хезно
popušiće ga zapamtite ovaj post. osvaja pobednik meča klipers denver.

pre 22 dana

Edit: Mada, možda je greška u kucanju, umesto dalas greškom ukucao klipers.

Gober uđe, Edvards se ugasi, dokažu moju teoriju

haha, ovo

https://www.youtube.com/shorts/JgSR4ueyI3I

Sve što Jokara treba još da uradi je da odvali sve redom do finala, uzme drugi prsten i ispali represtaciju nedelj dana pred turnir.

istina, precijenio sam kliperse, ponijele me emocije, a zaboravio sam da imaju dva četnička čoukera, lenarda bez noge i vestbruka bez ruku. mada tvrdim da bi sa lenardom to izgledalo drugačije

svejedno vam denver osvaja lol

lele nemoj si taj gledač u pasulj i onda ako te usere da pogodiš nešto uuu esam vam reko to je zato što ja sam mnogo jak poznavalac a ono što promašiš ehh jebiga ponelo me al dobro gledajte više ono što sam pogodio jer sam znao a ne ono što sam promašio jer nisam znao

jok budi hejter jer je potpisao za sns pa ako winuje tiho slavi u sebi da niko ne zna, mozes staviti konjusar pobedio i sad smajli

šmokljo opet jedeš govna a poručkio si i prethodna

Vidim ja hezno na ovoj temi stekao ugled visok

Hezno - na temi nba, pita se.

daj još neku predikciju treba mi za tiket henznooo nostradamuše

šmokljo kad pogodi jednu stvar ja idem s teme zauvijek

Auuu već imamo dva takmicara na ovoj temi koja pretenduju za mjesto najveceg poznavaoca kosarke, biće

G U S T O
U
S
T
O