Prijava

Savina presolidna
Neda po jusu skroz ok

Tanju jebe malo ta laneće-srneća faca iskreno

Lidija jeste top picka ali nije u prajmu bila najbolja picka tako da ne moze proci kao goat exyu picka

pa kažem ja nije džordan ali je LONGEVITY izvlači

A meni se baš to dopada kod Tanje, naizgled naivna glupačica (vidi film Čovek sa četiri noge), a u stvari nije. Dapače.

eo uz exyu prepicke mozte sebi zamesiti i pajsad titov kolac da budete true zadrigle komunjare
https://n1info.rs/magazin/cooking/titov-omiljeni-kolac-recept-dugo-bio-strogo-cuvana-tajna/

Za Josipa Broza Tita pričalo se da je veliki bonvivan i gurman te da se uprkos dijabetesu nije suzdržavao od slatkog.

naci imbecil par ekselans

Anica Dobra najbolja
Tanja Bošković, prva pratilja
Snežana Savić najprecjenjenija
Lidija Vukićević, druga po precijenjenosti, meni ništa posebno
Ivana Mihić, prva na koju sam se ložio (još ko klinac kad sam gledao "Srećne ljude")
Ana Mirjana Račanović, prepička, a nije toliko poznata (najljepša misica ikad sa ovih prostora)
Jovana Joksimović, svi je hejtuju, a ja gotivim
Mirjana Karanović, best milf (actually gilf nowadays) - nije neka ljepota, ali ima nešto u sebi
Katarina Radivojević, jedna je Zone
Ivana Peters (Negativ), nije sad neka ribetina, ali jeste moj tip, bila odlična dok je bila mlada

Kako bre Snezana Savic najprecenjenija?

Precijenjena je, vazda je slovila za neku fatalnu ženu, Topolska 18, ovo ono, pravili neki kult od nje, a meni ne izgleda toliko spektakularno.

Jos kaze mirjana karanovic milf gilf, dalilud city

A dobro, sve je ovo subjektivno, postujem

Sto se lepote tice Snezana > Tanja, sad po jebozovnosti Tanja jeste ispred

Ena Begović tako nešto

Jaooo... sad se sjetih... niko da spomene Anu Ivanović... ona je tu u top 3 sigurno.

Mada ovo sto si blagoizjavio o Mirjani Karanovic nemam reci

vrijedi pomenuti i slobodu mićalović i anđelku prpić mada nisu ni blizu goatovi. mada ljepše su opet komad od ovih smećarki što ste vi naveli

Dubravka Mijatović underrated

boljo pricamo o exyu zenama

ovde samo jos breskvicu niko nije pomenuo

pa sloboda mićalović i anđelka prpić su exyu žene