Prijava

Приметио сам да прелива његово име на свакој теми, а и да сте опасно испемовали "трансфер блама", па да вам отворим тему да се играте.

Дакле, преселите се овде, докле год се прича о њему и нема вређања, можете да кењуцкате о оцу наших народа и народности.

Zašto se uopšte raspravlja o jednoj lepoj stvari? Ne vidim kome ovo šteti u Srbiji...

CECA PORUCILA NOLETU:NOLE RAZBIJI SVE!!

Djokovic je buljas.

Meni je bilo dovoljno kada sam čuo da je na google pretrazi Novak prestigao Ratka Mladića, kada pretražujete u vezi sa Srbijom, i meni to sasvim dovoljno.

jel si navijao za sakramento ili nisi zato što nije naša zastava

Aj da vas vidim basketaneri

Vidi sad, kad otvoriš ovakvu temu onda ljudi ostanu bez reči. Dobar je Nole, lepo igra, tenis je postao zanimljiv sport. Odlično smo ga dočekali i verujem da mu je srce puno, ali koji moj mu je trebalo da izvodi pun autobus familije na binu?
Ah da, mnogo me smaraju ovi sa defkama o njemu i Nadalovim tacnama...

Мене највише од свега нервира што је плагирао кул надимак једином правом непатвореном Нолету...

http://profile.ak.fbcdn.net/object3/1778/63/n50277297372_7408.jpg

Ja sam, najiskrenije, navijao za Đokovića.

Serem se na Djokovica.

E, kad ste ga vec spomenuli, sta je sa pravim Noletom, jel jebe jos uvek ili sta radi?

А реално, лик је успео. Поштено је зарадио довољно кинте да може да нас купи са све овом сликом Нолета Сексомана. Сад, то што су смо га ми Срби уздигли у небеса и направили божанство од њега само показује које смо дилеје. Лик обезбедио финанскијски наредна три колена, ко ће од нас на форуму то да уради, или које су шансе за исто, реално?

tonre

Serem se na Djokovica.

Aj ti malo iskuliraj sa komentarima. Nije zbog ovog, vec sam danas vec citao tvoje postove, svaki drugi ti je - kurac, govno, sranje. Ali nisam tu ja da te upozoravam, mada moze i lepo da se prica.

Фин младић, воли Банатски ризлинг, слуша Радета Лацковића, навија за Звезду. +++

bolje da su digli prasinu oko vaterpola..tenis je mnogo skup sport.sad su deca zeljna da ga igraju a kako roditelji da im plate casove i sate na terenu,posebno onima koji idu popodne u skolu pa dok dodje kuci pade mrak a po mraku a onda moraju da se pale reflektori pa je sat skuplji duplo..ja placem///

Ја мислим да би Ноле Сексоман у сласт пенетрирао Нолета Ђоковића једним ђоваком.

Сад, то што су смо га ми Срби уздигли у небеса и направили божанство од њега само показује које смо дилеје. Лик обезбедио финанскијски наредна три колена, ко ће од нас на форуму то да уради, или које су шансе за исто, реално?

Ovo prvo, jeste da smo preterali, mada ja jos uvek pamtim kad je Ivanisevic uzeo trofej. A cak i ne gledam tenis. I jos uvek je legenda u Hrvatskoj, a nije ni bio prvi na svetu. Mislim da ljudi i nisu svesni ovog uspeha, ipak je prvi u tenisu. To ostaje. Ali da, jeste preteran. A i gura se svuda, umesto da bleji, pije pivo i jebe kurve kad vec ima para.

Ovo drugo, jebiga, istina.

Dečko je legenda. Ne znate ni zašto ga pljujete...