Prijava

tonre
Па јел он крив за то?
Pa vidim da se ponasa na onom doceku kao oslobodilac Srbije.

Realno, u onakvoj situaciji i pod onakvim okolnostima, vecina nas bi postupila isto ili slicno.

On i jeste bozanstvo, tenisko. Jedini e uspeo na ovom svetu da bude 25. teniser koi e postao prvi i ne veruem da ce iko to uspeti da uradi ni u sledecih 200 godina a kamoli iljadu

Е, а да вам позвони Ноле на интерфон онако као на реклами, је л' бисте га отерали у пичку материну?

ne da bi ga oterao, nego bi još i sišao da mu posebno objasnim šta se dobije kad poštenog čoveka zajebavaš da si Novak Đoković - vidi kurca, meni Nole da pozvoni na vrata kao da sam Vuk Jeremić, to ne biva...

posle bi pojeo govno što sam to pomislio, ali gotovo...

Sva ta do neba uzdignuta prašina o Đokoviću je izrežirana od strane demokrata.

Е, а да вам позвони Ноле на интерфон онако као на реклами, је л' бисте га отерали у пичку материну?

Daj brate Dzimi,sprdnja,reklama ljudi sta vam je,pa nije stvano lik uzeo i pozvonio na interfon radi fore... :) Do jaja je fora realno,prvenstveno zato sto je decko i vise nego popularan ovde,ljudi ga cene i vole,do jaja je licnost pre svega,zajebi tenis...Meni se ne svidja lupam,Barsa,pa ne gledam Barsu,boli me uvo.Ne citam sta ko pise o njoj,niti pratim...isto tako mozes svako da se iskljuci za Djokovica.I meni je docek bio uzasan,ono sa porodicom mi je bilo kranje smesno,ali realno,trebalo je da ga doceka ovoliko ljudi,jer je realno uspeo u tom sportu,dostigao vrhunac,kao kad osvojis zlato na Olimpijadi...

Ovo me podseti na onu pripovetku 'Mrtvo more' što radismo u osnovnoj. Neverovatno kako se neke stvari ne menjaju ni posle 100 godina

Све је то океј што је он успео, али што се онолико циганише, то мене занима. А ни раја није боља. Јуче пре преноса у Лондону ишли да пале свеће у цркви, да победи. К'о у Кенгуру да смо, ждраку му пољубим.

jel si navijao za sakramento ili nisi zato što nije naša zastava

Zašto niko neće da mi odgovori :/

Ne primajte se na tonreove komentare jer je očigledno u pitanju dupli nalog, napravljen sa ciljem da provocira i troluje. Ignorišite ga...

Zašto niko neće da mi odgovori :/

Jesmo, jesmo.

Jesmo, jesmo.

di nisam vido

али што се онолико циганише, то мене занима

Pa brate,veci bi cigan bio da ga ne zanima,ljudi bi onda kenjali po njemu u fazonu "vidi ga ovaj naduvenko,napusi nam se kurca"...

Како треба да се понаша?

Kao neko ko nista nije uradio za Srbiju.

Ја бих све свалио на Срђана Ђоковића. Новак ми је помало иритантан, његови фазони и менталитет су ми негде у рангу Ивана Ивановића, ал заболе ме, фино је што је успео. Неко рече, сад смо познати по геноциду и тенису. Може. Здруге стране, патријархално уређење у нашим тениским породицама дошло је главе, својевремено, Јелени Докић, а вероватно ће доћи и Ђоковићу. Ћале му је, једноставно речено, дилеја. Ово "својатање" Ђоковића (тј. изједначавање његовог успеха са успехом читаве нације) је потпуно природно (мада помало екстремно) и не верујем да би Британци поступили другачије, да је којим случајем Мареј освојио Вимблдон. Међутим, Срћан Ђоковић је једном приликом назвао Новака "породичним пројектом". Пројекат? Мрш бре у пизду материну, похлепно говно, то ти је син, то је његов успех, буди поносан на њега, не на себе. Па ту је и случај с Вишковићем, о томе довољно знате. Па цигањење у тениском савезу. Па гласине да је претио да ће Новак да наступа за Хрвацку, ако се не испуне неки услови. Јебеш га, човек је толико говно да ти, без икакве фрке, потпуно згади његов потомак.

Мислим да је лик сасвим на месту, не знам, не делује ми арогантно, иако је први на свету, не смем ни да замислим Кежмана или Милијаша на пример да је проглашен за најбољег играча на свету. И капирам да је сасвим коректан спортиста, фер плеј играч. Далеко од тога да сечем вене за њим као многи овде, али драго ми је кад победи.

di nisam vido

Nismo odgovorili, ali jesmo navijali. Na to sam mislio. :-)

Tonre, a sportski centri? A dobrotvorni rad? Popularizovanje sporta ovde ( pa kakav god to sport bio, neko voli tenis, neko ne, ja u to ne zalazim).
Nemojte da ga volite, ali mu čestitajte. Što bi rekao gazda Đoka:

Budimo ljudi iako smo Srbi

Da li je Nole spavao onu malu u RČ nakon što je osvojio turnir?

Svaka mu cast na uspehu,ali to je uradio za svoju bulju i nikoga drugog...Nadal kad osvoji ne ide po Spaniji ponasajuci se kao da je nesto uradio za njih.

Ja mislim da ju je divljački rčio do 3 u noć, i da ju je terao da peva :
Ti si Nole šampion, duda, duda.