Prijava

заборавили сте најготивнији постер на ту тему
http://vukajlija.com/var/products/posters/201101/66295/bravo-nole-kralju.jpg?1301801944

Реално, слажем се са Пекијем. И да навијам за Новака.

Novaku svaka cast ali ovaj docek je bio blam, politicari, Miroslav Ilic i ostala bulumenta.Cirkus.Kakve veze imaju oni sa njim.Napravili vasar.Jos samo satre i peceni prasici fale, pevaljke su bile.

Dečko je legenda. Ne znate ni zašto ga pljujete..

+31231231245131213382187775714281832

Malopre procitam,Cavic pliva u ime Srbije,a Novak u njegovo ime....hAHAHAHHAHAHAH!!!!!

Ode Cavic na mitingu u Rimu lupam,i osvoji bronzu,i onda je Srbija osvojila bronzu,a ne Cavic... :D :D :D HAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHA!!!!

Oni koji su ginuli za Srbiju po ratovima ne cene se ni za kurac od strane drzave,dok je ovaj peder iz Monte Karla uzdignut u nebesa....

Ne razumem zasto mislite da je ruzno da se radujemo kada Djokovic nesto postigne, a u isto vreme vecina tih koji sada mrze Djokovica zbog preterane popularnosti uzdize u nebo kosarkase koji su u finalima pobedjivali Amerikance dok su igrali u istoj toj Americi, sto niko nije tada rekao da oni ne placaju porez Srbiji ili da su zbog para otisli u Ameriku...

Пеки д џем
А реално, лик је успео. Поштено је зарадио довољно кинте да може да нас купи са све овом сликом Нолета Сексомана. Сад, то што су смо га ми Срби уздигли у небеса и направили божанство од њега само показује које смо дилеје. Лик обезбедио финанскијски наредна три колена, ко ће од нас на форуму то да уради, или које су шансе за исто, реално?

Svi koji govore negaticno o njemu bi dali bulju da imaju samo 1/100 kolicine njegovog uspeha. U Srbiji se uspeh definitivno ne prasta.

Шекспир
Реално, слажем се са Пекијем. И да навијам за Новака.

Ја нешто и не навијам за њега, али поштујем. Човек је поштеним радом дошао ту где јесте, а то је стварно за поштовање. Драго ми кад узме нешто, оно, боље наш човек него неки шпански циганин или швајцарски буржуј.

haze ima nas ovde koji smo protiv ovakvog velicanja bilo kojih sportista

jel si navijao za sakramento ili nisi zato što nije naša zastava

ZAŠTO ĆUTITE

А реално, лик је успео. Поштено је зарадио довољно кинте да може да нас купи са све овом сликом Нолета Сексомана. Сад, то што су смо га ми Срби уздигли у небеса и направили божанство од њега само показује које смо дилеје. Лик обезбедио финанскијски наредна три колена, ко ће од нас на форуму то да уради, или које су шансе за исто, реално?

Baš to plus realno koga boli kurac šta misli neko sa vukajlije o njemu njega će to baš pogoditi neće moći noćima da spava lolololololo

U Srbiji se uspeh definitivno ne prasta.

Sve je rečeno.

tonre
Oni koji su ginuli za Srbiju po ratovima ne cene se ni za kurac od strane drzave,dok je ovaj peder iz Monte Karla uzdignut u nebesa....

Па јел он крив за то?

Ma popeo mi se lik na kurac...
razumem ja to, lik uspeo u zivotu, ostvario zivotni san sve je to KUL i O.K. ali ne razumem samo ovo
zasto sada cela Srbija proslavlja to kada niko osim Djokovica nece imati nista od toga
ee gledam bre na Fox-u (Naša prva, mada ja to idalje zovem fox) kao proslava ovo ono okupilo se pola srbije i cela madjarska i makedonija bre da bi proslavili to..3 sata bre nesto tamo izvode
a najvise me nerviraju nase "patriote", zbog njih sam i zamrzeo novaka(nije zamrzeo nego..sta ja znam boli me kurac vise sta god da on uradi, moze i na mesec da ode)
kao oni OBOZAVAJU NOVAKA!! ON JE NAMBR VAN!! EE JEBOTEEE MADAFAKA ŠIT!
i ako slucajno kazes nesto sto se ne slaze sa njihovim misljenjem ima da te ispičkaraju ko što niko nije!
nego na kraju krajeva na ovo me je podstaklo pretrpavanje vukajlije i fejsbuka
svaki drugi poster / post je o novaku i o jebenom tenisu
"Novaj Đoković, ceo svet zna zašto" !!!
to kad sam video došlo mi je da odem u telekom i da kazem uzimajte ovaj modem da ne ubijem nekog!!

Oni koji su ginuli za Srbiju po ratovima ne cene se ni za kurac od strane drzave,dok je ovaj peder iz Monte Karla uzdignut u nebesa....

Alo sine,mani me tih prica bre,pa onda uzmi pljuj sve nase sportiste,pocevsi od Ane Ivanovic,do Veljka Paunovica,koji igra u Americi...Decko nema veze sa tim sto je drzava takva kakva je,a to sto ga ljudi vole jer rezultat njegovih rezultata,njegovih uspeha,i zbog toga kakva je licnost...Isto tako se dizu kosarkasi kad osvoje nesto,a decko je uradio nesto sto je bilo u domenu fantastike,ako pogledas u proslost,ma koju proslost,3 godina unazad.Hoces da mi kazes,da fudbaler osvoje nesto,da se ne bi uzdizali? Alo,pa spomenik bi im digli u svim gradovima Srbije,pojedincacno,do 2213 bi se pricalo o tome.....I treba da se digne u nebesa,covek je pokorio sport u kome nikada nismo postojali,ako ti odes i u pikadu se poseres po Amerima,Englezima i ostalim smradovima,slobodno racunaj da cu sliku da ti uramim na sred dnevne sobe.

Ja sad kad kazem Milan Tepic je heroj neko ce da ustane i kaze da je on ratni zlocinac jer je pobio 200 hrvata, a neko ce da kaze jel to neki rezervni igrac u radu, za to je pre svega kriva drzava.

Па јел он крив за то?

Pa vidim da se ponasa na onom doceku kao oslobodilac Srbije.

Tonre, aj zamisli ovu situaciju.
Klinac si, i zaljubljen u tenis. Tvoji roditelji, sa prosečnom srpskom platom ne mogu da ti plaćaju i turnire i opremu i sve što ide uz to. Pozajmljuju pare, odvajaju od usta da bi ti napredovao. Radiš 20 godina i osvojiš Vimbldon. Dođeš u Srbiju, a nigde ni gluve kučke da ti kaže: Čestitam.
Kako bi se ti osećao?

Е, а да вам позвони Ноле на интерфон онако као на реклами, је л' бисте га отерали у пичку материну?

Ноле Сексоман те макар смара на улици, овај те смара у интими дома твог!

Pa vidim da se ponasa na onom doceku kao oslobodilac Srbije.

Како треба да се понаша?

Џими
Е, а да вам позвони Ноле на интерфон онако као на реклами, је л' бисте га отерали у пичку материну?

Само ако ме пробуди. Иначе би га позв'о на пиво. Ал' сам да га купи, нек части, освојио Вимблдон, ред је.

Kako bi se ti osećao?

Smatrao bi da mi se treba cestitati,ali ne bi mislio da sam bilo sta uradio za drzavu i kad bi mi ljudi priredili veliki docek i smatrali me herojem nacije,gledao bi ih ko budale.