Prijava

Коле 1:2 тког

Бонде , оћемо ли?

Dobio sam Lakija, dolazim u 10 do 12 pa ako budeš tu igramo finale...

Tkog - Bukajlija 0:2
Svaka čast. :)

Овако. Пошто је у плану лига 2 на 2, а ова 1 на 1 има све мање интересовања, да ли сте за то да направимо паузу за време играња 2 на 2 лиге?

Да.И мислим да не морамо форсирати игру 1 на 1 , данас су тимска такмичења у великој већини лига у 3 вс 3 формату.Тимска игра се тражи.Одувек имамо проблема са тим.Стога , чак предлажем лигу 3 вс 3 , па макар имали и свега 4 екипе ....

Нешто тако сам и мислио да направим. Морамо да искукамо од неког модератора да нам пребаци тему у активне, кад будемо играли ту 3 на 3 лигу јер има доста људи који ни не знају да играмо јер је тема у играма...

Од тога нема ништа.Биће занавек у играма , само треба да се обавесте бивви играчи ,као што сте намеравали да урадите , и да им се линкују све теме и та нова.
Ако баш нема људи , онда може да ставимо рекламу и на СХБ како би привукли људе.Али није то то ,најбоље би било када би скупили наше да играју.

Ево списка људи који су тренутно активни на хаксу. Допуните ме ако неког заборавим
Лаки
Лупус
Србин
Букајлија
Мадафака
Тког
Џејмс
МИКИЋ
Јорганџија
Ксела
Душан
Зезатор
Дуб
Марко бре
То (можда)
Џанки (можда)
Седплас (можда)

А следеће би могли да нахватамо (ја бар мислим да би могли):
Скочимиш
Биошокер
Кузман
Реме
Јабучило

То је 18 људи ако сви буду хтели... Може се направи 6 екипа по 3 човека и да играмо лигу и на крају прве 4 екипе да иду у плеј оф, шта мислите?

Па , можемо да пробамо тако , важно је само људство.

А можете да питате и Сремског Нинџу да игра лигу...
А пре неки дан су се Дуб и Марко_бре интересовали за хакс, ко зна, можда буде нешто...
Е да, мој бивши саиграч Дио ће играти у 2 на 2 лиги, тако да и њега рачунај...

ПРИЈАВЉУЈТЕ СЕ СВИ КОЈИ СТЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ ДА ИГРАТЕ ЛИГУ 2 НА 2 ИЛИ 3 НА 3...
За сада што ја знам, од екипа за 2 на 2 имају следеће:

Бонд и ја
Ксела и Скочимиш

Колико тим може да има играча?
Јер сам ја скупио још три, тј има нас четворица, а глупо ми је да откачим било кога...

4 највише Мадафака...

Играмо једну од те 2... Овако, најбоље би било да се скупи колико екипа може по 4 човека па ћемо да се договоримо јел играмо 3 на 3 или 2 на 2, мада сам ја више за 3 на 3...

jel ide turnir sutra? evo ja se prijavljujem ako ide, igram iz bg-a :D konacno sa pravim pingom!

Нема, правимо паузу у лиги 1 на 1 јер иде лига 3 на 3...

Обилић тражи играче.Коле и ја смо ту за сада , ко је заинтересован да игра у тиму са реномеом и традицијом нека се јави.

Evo i mene, javljam se. Nadam seda će biti solidan ping kad se vratim u Srbiju. Moja ekipa LAG, samo još treba da regrutujem članove. Nisam pročitao prethodnih 68 strana, malo mi mnogo. Aj, pa javite koliko članova treba da broji ekipa.