Prijava

Јесам кривинарио и зајебаво се али сам био за стартних 12, маму му јебем. Престао сам да тренирам због тог човека. Нисам рекао да сам био најбољи или тако нешто, наравно далеко од тога, али на тренинзима убацим по 15ак поена кад симулирамо текму. Кад погледам јесте авереџ срб она констатација, добар клип, али ниси видео оног дебелог једног Георгијева, клинац блеји на клупи, кад дође ћале на тренинг, овај га пушта у првих пет, не мења га уопће, само зато што му је ћале био неки куртон с парама, и није једини случај био с њим

Koliko je samo talentovanih klinaca tako propalo. Jbg demorališeš se ko dete kad vidiš da zbog love ima prođu neki vidno netalentovan, ili manje talentovan od ostalih klinja

svi se kao povrede heheh EVO I JA IMAM AKUTNI BOL U KURCU

ја сам трениро баскета две године у црнокоси и пропо сам јер су млађе категорије клуба престале да постоје па су ови који су хтели да наставе са баскетом морали да иду у пожегу и тако ме сјебала управа а и реално био сам го курац плус ме после сви прерасли јбг

batch pls jasam trenirao 5 godina i najveca tekma u mojoj karijeri je bila protiw wrnjacke banje..sta kazete na to...tada sam dao 18 poena, ojebao sam..

ја свега три текме имо, са неком сиротињом из пожеге и ужица кући и пичио неким бусем са дрвеним седиштима пречицом кроз вукојебину до љубовије, отпали нам бубрези до тамо

у прве две дао по два поена, у трећој играо мало и имао скок

Igro sam i ja kosarku u kosarkaskoj sekciji u srednjoj. Bas sam bio uporan i dao sam pet poena. Posle me sjebalo sto je sah bio kad i kosarka a svima jr poznato da sam mislilac jebiga i tako je moja kosarkaska karijeta otisla u ambis

ja sam ozbiljan bijo u prethodnom postu...al znas kako to krene...splavovi kurve burek u 4 ujutru...sve to vodi nadole

игра ли ђинобили?

добро је, још памтим онај његов кош у последњој секунди на олимпијади ваљда, био сам сјебан недељу дана

sta je picke niko nije gledao tekmu?

je l realno da nema nijedan post lolo

Svi ba na utakmici. Ček' da se vrnu

Највише ме се свиђа брз проток лопте.

ја био синоћ дошо у типа осам на благајну арене, а оно 2 иљаде људи стоји у реду чека а ради једна жена само да ваља карте. па јебем вам мајку и комерцијалној банци и ђиласу и свима за организацију. и окренемо се и одемо кући пошто бих дошо на ред око 9 фазон.

I ja došao malo posle 8 i čekao u redu do 15 do 9, stigo na 5 metara od blagajne i onda im se sjebe sistem i batale prodaju. Nagrne rulja na ulaze i svi uđemo bez karte. Posle u toku utakmicu objavili kao tačan broj gledalaca, kontam da su naknadno otkucavali karte kao Ćoki. lolo

таааај фазон. е јбг да сам знао. а капирам да није пао систем не би ни ушли.

Na momente borbenost je bila kao kod džihadista, naročito raduljica sa onom vehabijskom bradom. Fino smo igrali , timski