Prijava

Све је могуће. Мислим да ћемо имати јаче играче него на СП-у али је битно да опет играмо као тим и да Сале извуче максимум из екипе.

У принципу, можемо са свима да се носимо осим са шпанском циганијом. Типујем на злато мада је најреалније полуфинале/четвртфинале. Шпанци фаворити, Франци други, после иде неких 6-7 репрез. по сличном квалитету.

Које екипе са Евроског иду на ОИ, 6 првопласираних или ?

Читам сад нешто на индекс.хр, избацили неки чланак о њиховој репрезентацији, стварно момчад имају озбиљну репрезентацију, плус Перасовић тренер. Биће зајебано са њима. Али ће свакако на крају бити јебани. Дифолт јбг.

Šomi nemaju kockasti baš tako ozbiljnu reprezentaciju. Imaju četiri stvarno dobra - Hezonju, Šarića, Tomića i Bogdanovića. Krunoslav Simon je ok, ali nije neka klasa. I koga to još imaju. Luka Žorić je kurac, a ostatak tima ni za kacu za kupus. Palili su se tako na Svetskom i podjili mastan kurac kao i obično.

evo da ozivim temu posto svi spemuju onu kk

teo protiv unikahe 25 poena 8 asis 4/4 slobodna 3/3 za dva 5/7 trojke u ludoj je formi ove godine kontam da ce da jebe i na epu

markovic 0/5 za tri lol nzm ni sto je pokusavao al 10 asis ipak

i ko je ovaj karahodzic 96 godiste u unikahi?

Petorka koju bih ja voleo da vidim na EP je imala sledeći indeks u Evroligi u ovom kolu:

Teodosić 30
Bogdanović 32
Bjelica 30
Erceg 16
Marjanović 35

Šou jebeni.

Šomi, nećemo mi takvu petorku gledati na parketu 99%.

Bjelica poslednje dve sezone ako je odigrao 20 minuta na trojci. Mada možda sale bude hteo da igra sa ekstremno visokom petorkom. lolo

Ma znam brt, nego ono... Lepo je videti da naši igrači ovako melju Evropom :d

Samo mi je zao sto Raduljica nije igrao ozbiljnu kosarku ove godine, kad se vec Krle povukao

Ковачић ће морати да тражи новог стручног консултанта, Влада Кузмановић постао директор репрезентације. Прво Ракочевић потпредседник КСС па сад овај, па се после питамо што нам кошарка пропада.

http://www.mozzartsport.com/vesti/sale-ordjevic-dovodi-amerikanca-u-reprezentaciju-frenk-kaminski-postaje-orao/100977
Sa jedne strane nikad ne bih gledao reprezentaciju sa strancem al sa druge opet

Preduslovi da Kaminski dobije srpski pasoš postoje pošto mu je deda s majčine strane poreklom sa ovih prostora.

Navodno i sam Frenk ima želju da zaigra za Srbiju. On je odbio pozive Poljske s obzirom da vuče i njihovo poreklo. Dok je bio srednjoškolac je redovno igrao na turnirima najvećeg srpskog udruženja u Americi (SNF) i 2008. godine je bio član Serbijan Iglsa

Pa ono ako se čovek oseća kao srbin ne vidim zašto da ne

За репрезентацију треба да игра свако ко ову државу види као своју. Без обзира где се родио, да ли је црн, жут. Мени је то толико просто. Ако се неко доселио са 10 или 18 година овде, па заволео земљу и планира да живи у њој треба да игра за репрезентацију. Исто, ако се одселио са 0 или 5 или 18 година, а воли ову земљу и сматра је домовином, треба да игра.

Jel kaminski onaj iz viskonsina?

Ja u ovo ne vjerujem ni zere, al ne bih volio da igra, mada ko zna možda pokaže manji bol u kurcu od Mačvana, Ercega , Veličkovića i brojnih drugih koji su se pokazali ko pičke

Ili ako dođe u Zvijezdu, onda mu ne treba ni pasoš kacmo stup srbstva lol

ма напуше се курца бре, неможе странац, нисмо толика говна да национализујемо играче јер своје не можемо да направимо, као остатак европе

овај је вероватно и јеврејин

deda s majčine strane poreklom sa ovih prostora

може бити и хрват

To što je jevrejin samo je plus, konačno će sudije biti na našoj strani

Jebiga - ne. Ne može on da bude toliko dobar igrač koliko može pokvariti fluid činjenica da dovodimo amera jebenog. A može se među našim igračima probrati 2-3 krilna centra da ga jebeš.

ма напуше се курца бре, неможе странац

Razjebasmo i musku repku.