Prijava

Aha jebac reko vec, ok

Vidim vidim hvala

јел смо ми то били у 2. шеширу а усташе у 1? зашто је то тако?

Ваљда зато што су били боље рангирани на претходном ЕП.

upravo tako bili su četvrti a mi sedmi

па оно, моја прогноза је да ће нас Шпањолци и Турци уништити, да ћемо од Италијана тесно изгубити а остале две ћемо некако да добијемо и да се провучемо даље на кош разлику. Ако успемо, можемо да јебемо свакога, али тешко ћемо проћи групу.

gubimo od Španjevaca s 15 razlike dobijamo Turke Italijane i ove ostale lagano,možda izgubimo od Nemaca sa košem razlike ali to je to...

Усташе су свакако у првом јер су носиоци групе

Мене занима како су финци били у другом....

Verovatno su prvaci Baltičkog prvenstva lolol

КТП ТЕХО Спорт Котка и Нилан Бизонс су веома битни клубови у европским оквирима и продукују вансеријске играче за ову талентовану репрезентацију.
Читај, платили им.

http://i.imgur.com/uG3JgRy.gif
Raško gleda prenos izvlačenja lololol

па финци су платили и вајлд кард на светском ако се нисам нешто пребацио. јебига, решили да улажу у спорт.

но, италијани су јебени, и то баш јебени ако им буду играли сви, немци имају новицког, евентуално шафарцик, јагла је вероватно умро, а ако није до тад хоће, и цирбес лол, турци ту и тамо, ал' њих ћемо да јебемо 10 пута сад због оног из 2010., шпанци ће и без гасола и навара бити опет сила, ал' биће финих утакмица у групи, занимљивијих него оних после.

само да не будемо четврти, јер се онда врло вероватно иде на французе, они су и пре првенства први јбг.

vrlo lako moze jedina pobeda da bude protiv islanda a mogu i sve pobede da budu u grupi. Mada kazem, tesko spance mozemo.

цоа, јел четврти уопште пролазе?

četvrti prolaze,al za malo lololol

иде четврти даље, и иде на првог из групе А, дакле на француску, у осмини финала.
дакле, са шпанцима у полуфиналу, у финалу тресемо хрвате и то је то.

imaš 4 grupe od po 6 repki.Iz svake grupe idu prva tri tima i formiraju se još 2 grupe od po 6, e tek tad prolaze i četvrtoplasirane ekipe.

'ајде не сери више.