Prijava

Moramo se naći jednu zajedno da gledamo sad, red je.

Opet ovaj Denda sunce mu ne jebem. Italijani gotivni skroz, Galinari Bjelica za sirotinju lolo

ЈЕБИ КАРАЈ ПРДИ

Zelim im deveto mesto kako ne bi isli onim govnarima na balkon i prijeme

A Beli Mag igrao 35 min. znao sam da je mnogo, al 35 je možda previše za prvo kolo. Kontam da mu rekao Sale da će u NBA igrati po 48, tako da mu je ovo mačiji kašalj.

Cenim Bjelicu, ali reći da će on u startu imati minutažu u Minesoti je krajnje neozbiljno. Ako počne s nekih 15 minuta biće dobro. Dosta oni imaju igrača na F poziciji. Mora da grize i da ima dobre role da bi se izborio.

Haha Miki Miki sprdao sam se. Hahahahhaa

A jbg, otkud znam. Vi Zvjezdaši se neretko precenjujete. xD

Pazi, volim ja njega još od kad je nosio Dijamant na grudima, i precenjujem, al da igra celu, to ne može ozb bit rečeno nema leba. A nije da ne bih voleo da izdominira straobalno.

Ja bih voleo da izbori 20+ minuta, a sigurno može ako bude igrao kao večeras. Nadam se da oće.

Sranje tim, ja ne znam čemu se nadamo.

pobjedimo i jos se prodje tiket
pa nema ljepseg dana
samo jos da kisa nije padala sve bi bilo odlicno...

Beli je klasa, to priznajem, tj. šta koji kurac to ima iko da dokazuje posle ovakvog meča. Šteta je što će morati ući u Minesotu u startu s manjom minutažom, jer oni vole da zadržavaju nove igrače van reprezentativnih obaveza tokom leta, da ih više skeniraju. Mirotić je imao ok sezonu, iako je zbog loše motorike x puta padao na krosovere u mismeču.

Meni krivo što Sale nije uveo Simona za poslednjih 20 sekundi da onako na bugara zapisa cigane jos jednom trojkom.

Ako smo potrošili kredit sreće, potrošili smo i dan katastrofa šuta.

Sve se nema a daje se dva miliona za ovo.

Slažem se, ali sa sportske strane posmatrano, ovo bi bila idealna šansa da se plasiramo u Rio. E sada što košta 2 milke svakako nevalja.

Sumnjam da će biti u Bgd.