Prijava

NADOVEZAO SAM SE SAMO

Elem, Kole otpisao Ažinsku i ostaju bez klasičnog centra, Lovernj i Diao će odrađivati taj posao.
Kad mogu oni bez centara možemo i mi, RADULJA OUT BIRČA IN

Solidan je Bjelica defanzivac, nisam ja rekao da je loš. Al nije onaj tip korektora u odbrani koji će da pokriva prostor oko obruča, što nama mnogo fali.

Pa realno nemamo, to je trebao biti bobiska ali sta sad, imamo pokretljive visoke igrace i kalinu koji vrhunski prati igru i ima osecaj za skok

Mada se ja nadam da cemo biti toliko napadacki mocni da cemo moci da ne igramo bas onu vrhunsku pitovsku odbranu

И без Бјелице, а и да ни Јокић није ту, смо квалитативно изнад свих екипа за 10 поена.... За наш квалификациони турнир нарафски.... Поготово јер Летонцима не играју ни Порзингис ни Бертанс....

Solidan je Bjelica defanzivac, nisam ja rekao da je loš. Al nije onaj tip korektora u odbrani koji će da pokriva prostor oko obruča, što nama mnogo fali.

Ps
Pa realno nemamo, to je trebao biti bobiska ali sta sad, imamo pokretljive visoke igrace i kalinu koji vrhunski prati igru i ima osecaj za skok

Mada se ja nadam da cemo biti toliko napadacki mocni da cemo moci da ne igramo bas onu vrhunsku pitovsku odbranu

Pseto se baš razume u košarku.

Lik priča o krilu a pseto fil džekson odgovara za bobija nešto nerazumno. Lolo

Lik priča o krilu a pseto fil džekson odgovara za bobija nešto nerazumno. Lolo

*krilnom centru

А јесте сад... Још му реци да је Бјелица једно време играо чак и плеја, онда ће тек да ти поверује у то смешно троловање.

Дај банујте овог Млатонија.

Elem, ne znam ko reče. Ali činjenica je da su nam najbolje četvorke u zadnjih nekoliko godina, Bjelica, Mačvan i Novica vrlo loši u odbrani. Nesmo imali neku zvijer odavnina.

Ajde pošto je ova tema aktivna. Mega igra Fibinu Ligu Šampiona. Nisu toliko loši timovi koliko sam očekivao. Nije Miško lud.

Mega će se tako naći direktno u glavnom žrebu sa još 23 kluba, dok će preostalih osam učesnika biti poznato posle završetka kvalifikacija.
U grupnoj fazi će igrati ukupno 32 ekipe podeljene u četiri grupe.
Pored Mege u FIBA Ligi šampiona će igrati: francuski ASVEL, Strazbur, Monako i Le Man, turski klubovi Banvit i Karšijaka, Aris i PAOK iz Grčke, italijani Avelino i Venecija, Skajlajners i Iv Baskets Oldenburg iz Nemačke, belgijski Ostende, Makabi Rišon iz Izraela, zagrebačka Cibona, Nimburk iz Češke, litvanski Neptunas, Rosa Radom iz Poljske, slovenački Helios, Tenerife iz Španije, ruski Saratov, ukrajinski Himik i Ventspils iz Letonije.
U prvom kolu kvalifikacija učestvovaće litvanski Juventus, Kataja iz Finske, Igokea, Rilski iz Bugarske, Tsmok (Belorusija), Groningen (Holandija), Mornar Bar, Tartu (Estonija), Oradea i Kluž (Rumunija), Prievidza (Slovačka), Baken (Danska), Sedertalje (Švedska), Porto i Benfika (Portugalija) i AEK (Kipar).
U drugom kolu kvalifikacija učestvovaće Lukoil (Bugarska), Solnok (Madjarska), Šarlroa (Belgija), Bešiktaš (Turska), Ironi Naharija (Izrael), Usak (Turska), Vareze (Italija) i Ludvigzburg (Nemačka).

Miško pred finale ABA lige: "Megi nije u interesu da igra Evropsko takmičenje, jer bi 2 utakmice nedeljno bilo previše za mlade momke, koje Mega prvenstveno hoće da razvija, da napreduju, etc..."

Miško pre par dana: "Mega u ligi šampiona".

Gudura i Zagorac OUT

Kad kreće turnir?

Sjutra.

Grupa A: Srbija, Angola, Portoriki.

Grupa B: Letinija, Japan, Češka.

Po dve idu u polufinale, A1/B2 i B1/A2.

Pobjednik ide na Oi.

E hvala brt nismo znali to

Sportklub prenosi.

Хадади вс Бурусис, клеш оф тајтанс