Prijava

Do jaja mi kad Đanki mrači, ta njegova negativna aura koju širi stvori pozitivnu auru oko onoga o čemu zbori

Сироти шпањолци сваке године најављују смену генерације, а свако следеће првенство просек година скочи за 1

gasolu 10to jubilarno poslednje veliko takmicenje.

шта их боли курац, опет могу да буду најбољи на свету после американаца

S kakvim bolom u kurcu dočekujem ovo nije normalno

Pa kad ti se bosna nije plasirala lolo

E ćilmo to si u pravu

Bila neka delagacija iz Poljske u gradu i ja bio u odboru za doček, trebaju dati neke donacije, ja im reko da sam navijo za Poljsku na evropskom prvenstvu, a od utakmica gledo samo finale

Podseti me na dačića kad je pijan u argentini trabunjo..čegevara...messsi...evita peeeron

Ladno Mačvan dominira.

Мачван преобјаснио. Зашто неко нема поверења у брата?

Ako izuzmemo stavljanje konjske glave u svaku recenicu sa njegovim prezimenom macvan je prezahvalan igrac. To se nije ni dovodilo u pitanje vec njegova sposobnost da igra na nivou na kom moze. I da iznesem jedno subjektivno misljenje: kapiram da je lik kojeg velike utakmice i motiv teraju da pruzi 200% za razliku od mnogih bezmudasa. Malo je sporiji, eto, to je neki njegov minus. I nekako drven ne znam kako to bolje da opisem

U odbrani je loš. Ostalo se slažem.

Znate da je Mačvan mlađi od Nemanje Bjelice i da ima tek 26 god.

Tačnije, 27... '89 je godište, iz Vukovara.

FUN FACTS: Pravo ime Vanje Udovičića je Franjo, i tek sa 15 god ga je promenio.

26 ima, rođen je novembra.

Al brate, 26 je malo kad ga pogledaš. Ladno možeš da kažeš, ima vremena za njega da napreduje još. Lolo

Gledam koliko se Ameri ozbiljno spremaju za ovo prvenstvo, i uopšte već godinama koliko ozbiljno shvataju sva takmičenja na kojima učestvuju. Imaju neki Select Team koji se sastoji iz mladih igrača (recimo Džabari Parker, Oladipo, Okafor, Vinslou, Devin Buker,...) koji služi ovom prvom timu kao priprema za neke reprezentacije. Recimo određena grupa igrača igra na način na koji igra španska reprezentacija (a inače pripema ih Greg Popović), pa onda odigraju trening meč protiv Duranta, Mela i ekipe da bi se ovi pripremili za špansku reprezentaciju na pravi način. Mislim da sam video da ima igrača koji simuliraju igru francuske, španske i naše reprezentacije, ali nikako da nađem na koji način to naši igraju, bar po Amerima. I ko tamo glumi Tea :)