Prijava

За петнаест минута почиње финале... Не знам за РТС, али на Еуроспорту 2 ће бити преноса.

БИће на РТС2.

Јебем их у сајт онда, што га не рифрешују... Фала :)

А видех баш на сајту њиховом. :) Али не пише у програму да ће бити, него у спортским вестима. У програму пише да сад иде одбојка.

Видео сам то за одбојку... Па тако и треба нама који се о програму не информишемо у делу са спортским вестима :Д Мајку им њихову...

Будале бре. А и синоћ су слепци написали да је у 8 одбојка, а ја гледам оно кошарка...
Ево, са' ће!

Ајмо Орлићи, раширите крила! :сузица у оку:

(Тијанићу, узми ме за коментатора, могу да будем још дупло патетичнији!)

Не мере се против оне животиње... Плус "домаћи" терен за Литванце... Чињеница је да су могли и боље, с обзиром на то да ни противници нису баш бриљирали, али то је последица тога што су и једни и други још "зелени". Што се мене тиче, задовољан сам, ово сматрам успехом.

Ја се изнервирала неких 8 минута пред крај, нисам више могла да гледам. Сипали к'о нездрави. :(
Али добро, није ни ово лоше...

Па они алејупови и закуцавања... Ипак сам успео да одгледам до краја :) Највише сам се разочарао што је Цветковић одиграо лоше две најбитније утакмице. А Богдановић је највећи потенцијал, очигледно.

svaka čast momcima...investicija za budućnost.
litvanija je u pravom smislu te reči zemlja košarke...oni sem toga nemaju ništa drugo i samo na to su fokusirani.

dobri su naši klinci, imaju baš veeelikog potencijala.nema veze zbog poraza, litvanija je ipak zemlja košarke

A jebiga, bili su i domaćini, naši se nisu skoncentrisali, mnogo gubili lopti u napadu i loše igrali odbranu i to ti je to. Ali ovo je ogroman uspeh pošto na nas nisu ni računali da će da udjemo ni u polufinale. Ipak drugi na svetu nije mala stvar! Bravo Momci! Ali onaj njihov centar je monstrum jedan u reketu, ono ko da je došo iz šume, ali dečko igra ko lud!

klinci su odradili sjajan posao plasmanom u finale i izuzetno je lepo da nakon cetiri godine imamo jos jednu generaciju ispod 19 koja moze da konkurise za svetsko zlato....
valanciunas je odigrao fenomenalno i po potencijalu je sasvim zasluzeno uzeo mesto petog pika na ovogodisnjem draftu....

inace....
http://www.kss.rs/pag/sav_news.php?lang=ser&page=1&news=sav_vesti&id=1143

da malo oživimo temu...savan se priključio ekipi još u utorak, novica ubica se oporavlja.

Samo da se mi lepo uigramo i biće sve dobro.

Млада репрезентација почела Европско победом над Русијом. Играју без Муслија који је повређен, тако да су помало танки на "петици". Зато имамо опаку бековску линију са Недовићем, Анђушићем и Јарамазом, биће од њих у најмању руку солидни играчи.

Едит: Данас играју с Црногорцима, ако се не варам.

Едит 2: Ова генерација је била најбоља у Европи у кадетском и јуниорском узрасту, они такорећи ЈЕБУ!