Prijava

Ne igram nesto preterano igrice, cak ih uopste ne igram, ali sam primetio malopre kad sam slucajno usao u spider solitaire sledecu poruku.

hardware acceleration is either disabled or not supported by your video card driver, which could slow game performance. Make sure you have the latest video card driver installed and that hardware acceleration is turned on.

I grafika je znatno slabija, sve je nesto mutnjikavo.

To mi nije izlazilo do sad, ne mogu sad da se bakcem sta je, pa ako neko moze da pomogne...

hakovali ti komp, citao sam da neki izraelci salju takve viruse sto sjebavaju GAMES na windousu.
moras da skines neki link koji ti da torrent i onda preko njihovog sajta skines pech za taj bag/

meni se to isto desilo i nisam mogao dugo da igram dok mi nije dosao ujak i rekao mi kako da popravim. od tad sam mu mnogo zahvalan

daj nemoj me jebati

ako znas koja je graficka, koji model i to, idi na sajt proizvodjaca i skini najnovije drajvere, instaliraj, resetuj i OSTALO JE ISTORIJA

znam kurac, svejedno hvala! :)

Idi Start-run, kad ti otvori onak mali prozor ukucaj dxdiag, izbaciće ti prozor, klikneš na tab DISPLAY, tu ti piše grfička, i onda samo na netu nađeš drajver.

Imas XP verovatno, ove nebuloze oko drajvera i proizvodjaca zaobidji jer ti je grafika ili nvidija ili ati, a bice da je neka integrsua , u tom slucaju je ili amd ili intel.

Samo desni klik na desktop pa settings
i pise ti u drop down meniju Plug and play monitor on ---> ?

Vidi sta tu pise pa javi !

A Evo ti jedna slika pa podesi ovako, mozda je neko pametan poremetio setovanja.

--> http://goo.gl/Dp2LY