Prijava

Зеебљанци дочекани на аеродрому "Никола Тесла" уз народну музику и милозвучан глас Лепе Брене
http://www.youtube.com/watch?v=p9uhG2S5dZo

Lejdi Gaga: O, ne, došli su da me uzmu nazad! Neeeee!

Al Kaida: Mi preuzimamo odgovornost za napade Zeebljana u Novembru.

Joj, neka nas napadnu više, popeli su mi se na ud ti što više priželjkuju smakove sveta, dolazak vanzemaljaca i ostale gluposti. Ako vam ne valja ovaj život, brate mili, ubijte se jednostavno, to je bar lako.

Новости: Драго има понуду из Зееба Јунајтеда. Звезда продужила рок до новембра.

Thompon:NEćete u Čavoglavce

Ma samo da ponesu žbidelj i sve ok.

Thompon:Nеćete u Čavoglave

ЉОЉ! :))

Ћилица: Зеебљани, не сикћите.

DŽEJMS KAMERON: Kontaktirao sam ih i otkupio sam prava na invaziju. Premijera će ići uporedno sa početkom invazije, smatramo da je to izvrstan promotivni potez. Film će biti snimljen u 1232343453456457568321341-D tehnologiji.

Vojislav Kostunica: Zasto me niste obavestili da je Nova godina?

To je sve zavera koju je Nick Nolte pokrenuo.

Ja imam da poručim da ne treba da se bojite,nema mjesta za strah,to su sigurno pametna bića,mogu nam samo pomoć.

Ja imam da poručim da ne treba da se bojite,nema mjesta za strah,to su sigurno pametna bića,mogu nam samo pomoć.

ACID.

Жаре и Гоци: Ја сам рођен ђе свемирца нема!

Čeda: Jao Zeba, čuš mene zmaj, ZEBA BRE!

Tebe ne mogu. :D

LoL

Ja imam da poručim da ne treba da se bojite,nema mjesta za strah,to su sigurno pametna bića,mogu nam samo pomoć.

Ово ме подсети на епизоду Симпсонова када наиђу на ванземаљца у курузу а он каже: "ај кам ин пиис", а жгадија узвикне: "БРЕЈК ХИЗ ЛЕГЗ" и улеше га.