Prijava

Fetusni. Garant nešto frojdovski.

juce sam se probudi sa obe ruke iza glave i prekrstenim nogama..jedna savijena a ova druga na njoj..ne znam kako sam zavrsio u toj pozi..a poza je nekako "boli me kuracza sve" poza. al najcesce ko ova riba u sredini

Фетус и јрнер.
Не видим зашто је ова зајашила метарски дилдо, ал' ајд'.

Poza ove u sredini, obično obgrlim jastuk, jorgan stavim između nogu. I frifoler, i tako ponekad.

http://www.achooallergy.com/images/3positions-500.jpg

Ova poza u sredini. A pre sam kao fetus, sad sam prestao.

Фреефалер најчешће, понекад и фетус. На леђима спавам једино кад морам, задњи пут пре 4 године када сам поломио нос.

ja pojma nemam... budim se u svim mogucim pozama, kazu da spavam bas nemirno.. mada i sam vidim, redovno trazim jastuk ujutru, prekrivac mi stalno bjezi... bruka bre

Ја исто као Пекку.

Ma nem pojma, na stomaku. Kako zaspim, tako se i propudim. Osim ako sam igrao igrice 24h, prije toga, onda se vrtim kao Pera ventilator.

:)

Ja spadam u ove prve (tzv. "kašika" poza).

Šta znam, spavam kao da se sunčam, ruke iza vrata, upletem prste noge prekrstim i zaspem..

Fetus, freefaller i ova u sredini...

@dupence u tegli za kolačiće, naravno :))

Ја не знам, како спавам, али се свако јутро на поду будим. Мајке ми, није зајебанција, не знам дал је неки поремећај или требам већи кревет да набавим али сам мЛого пргав док спавам...