Prijava

Zanima me koji je najkorisniji sajt,aplikacija,itd. koju ste pronašli tokom svog surferskog staža?

Realno, google. Iako su odavno postali antipaticni. Ali uopste "search engines" su omogucile da nadjete bukvalno sve sto Vas je ikad interesovalo, bez puno muke.

Najkorisnija stvar na netu je sto mozes da jebes ceo mesec za samo 1299 din, i to nije sve!

Realno, google.

Nisam morao puno da tražim.
I goal.com.

http://twitter.com/#!/sloba_milosevic
Сазнао за профил преко Дулићевог интервјуа с Блицем.

Google, Mondo, Facebook i atdhe.fm

www.youtube.com
www.vukajlija.com
i jos po neki forum koji otvorim svaki dan

Не рачунајући Гугл, то је онда Википедија. А након ње пиратски сајтови. Хвала им што постоје и омогућавају мени убогом да за џ уживам у музици и филмовима, док неко други мора да плати.

Ludi Čak je osvedočeni patriota :)
www.thepiratebay.org

Њикипедија само по питању неких неконтроверзних тема. А и то са опрезом. Откако сам сконтао како функционише, све мање је користим.

Ја баш мислим да добро функционише. Тачније, скоро перфектно, кад се узме у обзир чињеница да нико није плаћен да пише чланке. Притом не мислим на српску Википедију.

Ona ne engleskom je dobra, samo treba temeljno da se pročita, da nema nekih nebuloza i trolovanja u tekstu. Ionako je koristim kao potporu za neke informacije, nikad kao sam izvor.

Притом не мислим на српску Википедију.

Џими, знамо да студираш енглески и да можеш да читаш чланке на енглеском без кевине помоћи. У реду је.