Prijava

Čovek koji je svakako zaslužio da ima svoju temu na ovom forumu!

Od jebačkih uloga do srcecepajućih priča! On je svuda bio! I uvek je bio najbolji!

Sa preko 50 uloga, od kojih su mnoge ušle u najboljih 500 filmova svih vremena, on je definitivno zabeležio svoje ime u filmskoj industriji!

Ali njegovi uspesi nisu ograničeni na film, on je veliki dobrotvor, jebač, ČOVEK, ali pre svega muž i otac!

Hvala ti Brede na svemu!

Ja volim jesti bred i piti u isto vreme, da, da.

РАДЕ ЛАЦКОВИЋ ЈЕБЕ АНЂЕЛИНУ ДОК СЕ БРЕД ТУЦА ПО АФРИЦИ СА ЦРНЦИМА !

Slazem se! Dao bih mu da me jebe! Baja,gospodin,lepotan,odlican glumac.Kad mi neka riba kaze da se ne lozi na Bred Pita,dodje mi da je bacim u kontejner.Nema tu sta da ti se ne svidja,to ti je univerzalno,prirodno,kao sto dises vazduh...Bred Pit-TATA!

RADE LACKOVIĆ MOŽE SAMO DA SE SAGNE BREDU!

BRED JE PRAVI DOMAĆIN I GOSPODIN I NE JEBE TUĐE ŽENE!

Dobar glumac, i faca generalno.

Čovjek je glumio britanskog džibosa. Sneč je jebeno najbolji flim u kom je glumio.

Sneč je jebeno najbolji flim u kom je glumio.

Potpisujem.

- i za brisanje.
'ebo vas bred pit.

Čuo sam da se nije kupao nekoliko sedmica kad je glumio u Sneču. Za vrijeme snimanja ga nisu mogli prepoznati, koliko se uneredio.
Ju lajk degs?

He's not Irish, he's not english, he's just Pikey.

Sneč je jebeno najbolji flim u kom je glumio.

A Fight Club?

Ma kakav crni fajt klab. To je odradio pola na skil, pola na ime.
Nervira me što je glumio Ahila. Uvijek sam hejtovao Ahila jer je roknuo Hektora, najvećeg maderfakera Troje. Zevs štelio ishod meča, prevelik keš bio u pitanju.

Ај фокин хејт пајкиз! Да, Снеч је узузетак, иначе не готим његове улоге.

Ma kakav crni fajt klab. To je odradio pola na skil, pola na ime.

Gledao sam oba filma u prošla 2 dana, iako su oba odlična više mi se sviđa Fajt Klab!

Bred Pit je od Rada Lackovića pozajmio jahtu zbog Severine, dok su bili na jahti Severina je doživela više orgazama, ali ne zbog Breda, već zbog same činjenice da se nalazi na jahti Radeta Lackovića, Seve je zbog toga htela Radu da posveti pesmu, ali je Rade kao pravi džek i čovek koji ne voli da se eksponirao rekao "Nemoj Seve, ako baš hoćeš posveti je onom malom Bredu, dobar je to dečko".

http://www.youtube.com/watch?v=8knqD92z72Y