Prijava

Vučice, vi što pričate kako nikad ne bi prevarile vi ste bre najgore!!!
Znam lično devojke koje pričaju isto tako, koje se zgrožavaju na prevaru, a onda kad naiđe neki prelepi frajer, vrlo lako se upuštaju u flert i tako dalje pod izgovorom kako to nije ništa i kako neće ići dalje (a neće ići dalje kurac malo), a ustvari flertovanje sa drugim frajerom dok si u vezi je isto kao i prevara, i kad želiš drugog dok si u vezi to je prevara, prema tome i ti si isto takva!

Zapravo, Petre, kurac će i ići malo dalje, ako me razumeš.

ja bih naglasio da imam par komsinica u zgradi onako u kvalitetu

Petre, mogu samo da ti kažem: Ne seri. Te devojke što znaš su kurvetine i mene nemoj trpati u isti koš sa njima. Da me znaš ne bi tako govorio. To što si mi rekao je čista kleveta. Ja mog muža volim i poštujem i ponosim se njime i to što sam njegova žena jer je divan čovek.

Ne one nisu kurvetine!!! nego imaju vezu po nekoliko godina i groze se prevare isto kao i ti, i onda naiđe neki prelepi frajer i one ga gledaju i komentarišu nešto tipa ''vau pogledaj kakav frajer, baš je lep'', to je isto kao i prevara jel shvataš to, ako voliš nekog nema šta da gledaš druge, prema tome ti si identična kao one, i sve vi što govorite ''prevara je fuj'' ste prve koje bi prevarile, a pogotovo si ti takva, otkud znaš da te ne poznajem???

Ja sam rasturio mnoge brakove, i nimalo se ne stidim toga. Pre par godina dođoh na ideju da istetoviram veliku kurčinu na leđima, što i učinih. Sad je dovoljno da samo odem na zenba, prošetam se i scenarijo bude obično ovakav

-Dušo, pogledaj koliku kurčinu ima onaj fini dečko.
-Kurvo!

Vučica podučava.

i onda naiđe neki prelepi frajer i one ga gledaju i komentarišu nešto tipa ''vau pogledaj kakav frajer, baš je lep'', to je isto kao i prevara

Ma isto.Dusxo,kad budesx shwatila da se twoj decxko prima na mene-bitje prekasxno!!

vucice odusevila si me od danas sam ti uvek na raspolaganju lololo :)

Ja mog muža volim i poštujem i ponosim se njime i to što sam njegova žena jer je divan čovek.

Voliš, poštuješ i ponosiš se njime...ali varuckaš ga ponekad, jbg takve ste vi jednostavno...

Mislim da će Vuk21 da se vrati na sajt, bar nakratko.

DECXKO!

Dusxo,kad budesx shwatila da se twoj decxko prima na mene-bitje prekasxno!!

To što prokomentarišemo neki put da je neko lep to nije prevara. To je jednostavno kompliment nekoj osobi koji čuvamo za sebe. I to što misliš tako da je prevara govoriti nekome da je lep, onda si po ko zna koliko hiljada puta varao, zato ne seri! A ovo što pišeš je iz nekog tvog lošeg iskustva. Verovao ili ne, ja ne bih nikada prevarila svog muža, baš zato što ga poštujem i možeš da mi pljuneš pod prozor da mi se kokoške klizaju. Čisto sumnjam da me znaš. Ako me znaš napisaćeš mi ime i prezime na PVT-u i gde živim.
Ćao, zdravo. Rasprava završena.

Proklete su to stvari, deco, ne petljajte se sa tim.

DECXKO!

:)))

Stavio sam to i na profil, jebalo kevu. Šta ćeš, Pjere, popularan si.

nema prevare bez fizike svako od nas svasta pomisli al fizika je presudna

Tuđe je najslađe. Uf.

Eiš. Ima i emotivna prevara, internet prevara, poslovni put prevara i još brdo prevara...

dub nije to to,setas sa ribom i vidis neku bolju pomislis svasta,nisi to otkuco na mesengeru ili fejsu,nisi osetio nista od nje,zasto bi to bila prevara.....