Prijava

ArEY deCxk0, neMam PameTnYjA p0S1a Neg0 wYrUse Da YZw0ZYm!

A TY L0Le, Daj 1YnaK 0D reK1ame!

Ухаковаћеш ми профил, знам те ПавлеКЗН!!!

TY MenE znaSx, Ja tEbe Ne zNam!
lol

A TY L0Le, Daj 1YnaK 0D reK1ame!

НЕ ДАМ ТО ЈЕ НА ПРИВАТНОМ ПРОФИЛУ ИМА ДА МЕ НАЂЕШ И ДА МЕ СИЛУЈЕШ!!!!

k0bJasxNjawAnjE 101010

A ja taman mislio da pravim recnik fejsovskog jezika. Jeble vas nove tehnologije da vas jeble.

Dobra stvar.
Evo druže, još jedna stvar, ako oćeš da zaradiš pare, evo ti ideja za fejsbuk aplikaciju. Evo o čemu se radi. Kao što si verovatno primetio, poznati ljudi umiru i obolevaju u sve većim količinama. A sad je leto i mnogi pasionirani fejsbuk korisnici će ići na more. I šta ako neko poznat umre u toku tih deset dana - neće biti u mogućnosti da mu lajkuju stranicu i da ispišu R.I.P. na statusu, ili ako neko oboli od teškog meningitisa, neće moći da se učlane u grupu za podršku. Zato bi trebalo opraviti aplikaciju koja automatski pretražuje novootvorene takve grupe i stranice i učlanjuje ih u iste. Download jedan evro, usraćeš se od para! Ako oćes pošalji meni deset posto od zarade, ako nećeš, ne moraš...

Ima ovaj Crni osecaj za bizmis. Ali da ta aplikacija ima i dodatak koji sluzi da stavlja na zid linkove najnovijih pesama Jece Keruse, Seke, Cece, Vece i opciju da ispise jedan deo teksta pesme.

Ma i ja sam dolazio na slične ideje!

Čim naučim kako se pravi aplikacija za fejs pravim tako nešto!
A tebi Crni 10%, iako sam i sam dolazio na te ideje, ti si mi sad pokazao kako to da unovčim i iskoristim u potpunosti!

Moj drug je pravio sto nekih kuraca za fejs. Sad pravi neki chat za koji uopste ne moras da otvoris browser i cetujes sa kim god hoces, bez obzira da li ti je friend ili ne. Pre neki dan mi preko fejsa posalje neko govno koje non-stop otvara i zatvara cd rom.

Taj tvoj drug mi deluje kao haker u pokušaju :/

Pre neki dan mi preko fejsa posalje neko govno koje non-stop otvara i zatvara cd rom.

Najprostiji bat fajl.

StYG1a Je N0wa Y 1ePsxA werZYjA preW0dY0ca, decXacY!

http://www.4shared.com/file/Cv18B4y8/Zilj_v30.html

UdJYte U p0DmeNY "pRefeRecYJe" Y tU m0zXetE p0dEsYTY p0ZadYNu pR0grAma!

http://i54.tinypic.com/9s9uer.png

Ostavite svoje komentare, predloge i utiske :)

napravi pozadinu od vukajlije :D

napravi pozadinu od vukajlije :D

Možeš ti da rokneš kakvu hoćeš pozadinu!

nisam vidio da možemo sliku dodati..ništa onda :D