Prijava

pajko pa nisam dobro videla nisam za džabe BABA xD

@AgentBaba: zapravo 4 u 1

a da vidi stvarno, ovo je za transfer :)

Najviše me odbija odbitak!

odbija me sam suprotni pol. fuj.

Људи су ми подједнако одурни без обзира на пол, али ајде, кад се већ повела прича о женама...

Не волим кад видим:

- Превише шминке на женском лицу. Неки минимализам могу да истолеришем, али кад видим слојеве, и црно око очију, дође ми да бацим пеглу. Нарочито ми је огавно кад видим трепавице умазане оним црним говнетом и грудвице на истим. То је тако прљаво и шугаво. Али најогавније су ми жене које, не знам како се то тачно зове, узму креон или шта већ и додају црнило са спољне стране очију, да би им очи изгледале размакнутије/шире, штавећ. То бих песницом у вугла само.
- Дугачке нокте. Одмах замишљам какве се све клице стварају испод истих. А надограђени нокти су посебна прича, преврне ми се стомачни садржај кад то видим.
- Жене које пуше цигарете. Мислим, океј, могу ја да се дружим са пушачима, мени ни из џепа ни у џеп, али ми је то одувек био трн-оф и никад не бих могао да будем с девојком која пуши. Једном, кад сам имао 16 година, чак сам испичкарао неку рибу с којом сам био само зато што је пушила цигарете. А фора, смешило ми се јебање тад у року од 48 сати, мож' да замислиш колико ми је било стало до тога да ми риба не пуши цигарете кад сам онако млад и загорео жртвовао фрај јебање.
- Жене које се много клибере док причају и док им нешто причаш. Исто ми иду на курац и оне што се мусе и реч не проговарају, ко зна шта им се мота по глави. Умереност је мајка свих врлина.
- Пијане жене. Океј је да се напијеш с друштвом каткад, али кад видим пијано говедо како прави будалу од себе, брате... Само им кажем 'За тебе је само кујна, држи се исте...'
- Жене које покушавају да флертују са мном. Одјеби. Кад бих хтео да те јебем, питао бих те. Али свој курац делим само с једном женом.
- Јаднице које дозвољавају мушкарцима да их третирају као тарзанче на дилиндари. Њима кажем 'ево ти крпа, бриши ми патос, за друго и ниси'.
- Жене које не умеју да бирају и дају пичке свакоме ко наиђе. Не седај ми тим дупетом на фотељу...

Итд, итд... Мрзи ме сад да се расписујем, али овоме сам посветио цео један том своје никад објављене књиге.

Али најогавније су ми жене које, не знам како се то тачно зове, узму креон или шта већ и додају црнило са спољне стране очију, да би им очи изгледале размакнутије/шире, штавећ. То бих песницом у вугла само.

Мислиш на ајлајнер, Џими? :)

Мислиш на ајлајнер, Џими? :)

Не, не... Наћи ћу неку слику, па ћу ставити.

LOL, Đimija odbijam više od 50% ;))

Mene odbija odsustvo humora, odsustvo strasti i imanje gomile predrasuda o svemu i svačemu, i licemerje, možda na prvom mestu licemerje.;)

- Жене које покушавају да флертују са мном. Одјеби.

hahahaha, da, koja bi normalna flertovala sa tobom, enivej?
dotična koja čini to, nije baš najčistija. pametan si jer u startu odbijaš iste.

hahahaha, da, koja bi normalna flertovala sa tobom, enivej?
dotična koja čini to, nije baš najčistija. pametan si jer u startu odbijaš iste.

Наравно. Да би нека флертовала са мном, мора да буде мало кврцнута у мозак. Шта ће ми луди људи?

Au, Džimara, al si ti neki težak čoek...

pametne reci je Dzimi izrekao, dostojne jednog gurua, deepak chopra je za njega amater

Кад јој пичка смрди на уцрвљалу попару и кад не струже пету.

Mene najviše odbija to što su suprotnog pola...

Fanatizam, tatini sinovi, navijaci, pokvareni zubi, duga kosa i one hipsterske naocare.

Кад не вришти док је јебем ......