Prijava

Ako ima šake ko da lopata danonoćno na skeli.

mene baš odbija ako riba ima brkove, kurčinu i zove se moj teča Milan

Pa što nisi jebao tetku umesto teče, gde su ti oči bile.

Pare su ribama nebitne samo dok si student i srednjoskolac

obrve i pretjerana sminka

Kad ne voli punjenu papriku. Pa majku ti jebem.

Kad smo na primer u robnoj kući ili negde gde imaju pokretne stepenice i ona krene prva na pokretne stepenice, a zna lepo koliko mi je važno da prvi stanem na pokretne stepenice.

Pa što nisi jebao tetku umesto teče, gde su ti oči bile.

tetka je već rod
ne smeta meni nego pričali bi po čaršiji

Primetio sam rastući trend kod devojaka da nose one crvene končiće oko ruke, koja je fora jbt, mislim znam da je to kao protiv uroka ili štaveć, ali da li je moguće da neko još veruje u to osim nekih baba prastarih, ako je taj razlog, onda me to žešće odrobija, mada srećom ih nose samo lošije ribe uglavnom

ja kad vidim crveni koncic odma zakljucujem da je glupa seljanka

Mene odbija ako koristi cigare, alkohol, drogu, ako me zajebava ili pokušava da kontroliše, ako je sklona prevari, ako glumi ribu... Jako sam probirljiv po tim pitanjima.
Inače izgled ne gledam previše, samo da ne bude neki grob...

Cigare - turn on.
Alkohol - turn on.
Droga - dok nije pajdo, boli me đoka.
Zajebava te ako dozvoliš da te zajebava.
Ne piše joj na čelu da je sklona prevari, a iznenadio bi se koliko su te što se "slobodnije" ponašaju zapravo jako često vernije ribe.
Šta znači glumi ribu?

N-to, izgled je jebeno mnogo bitan ako oćeš da uđeš u vezu s ribom. Ako se ne baš ne ložiš na ribu s kojom si, gubiš interesovanje za seks s tom ribom vremenom (osim ukoliko se ne jebe ko zmaj), a nedostatak seksa utiče na nadrkanost i nervozu, i onda ili dolazi do prevara ili veza puca samim tim što krvite kao kreteni.

Si ukalupio ribe u grupe ko da nisi matematički genije.

Sve u svemu, nemaš pojma. lolo

Debele ribe. Jebeno ne merem biti sa debelom ribom.

Reme nikad nije jebao ali je vec razvio u glavi sta ga lozi a sta ga odbija kod riba
crying lol
clap clap clap

Primetio sam rastući trend kod devojaka da nose one crvene končiće oko ruke, koja je fora jbt, mislim znam da je to kao protiv uroka ili štaveć, ali da li je moguće da neko još veruje u to osim nekih baba prastarih, ako je taj razlog, onda me to žešće odrobija, mada srećom ih nose samo lošije ribe uglavnom

Tripuju ribu i lepoticu i kao stalno joj udeljuju komplimente pa da je ne ureknu. Ovo je

Dlake gde ne treba da ih bude i bilo kakav nepoželjan miris. I najmanje

cigare.
psovke.
alkohol.
lenjost.
podmuklost.
i tak daljše

Hahaha devicu Mariju oženićeš vidim

Ko je rekao da ću da se ženim?!