Prijava

Ne treba mi plus,nego da modovi vide sta je napisao bukajlija na komentarima

danas sam se registrovao na vukajliju pa me interesuje zashto moje definicije nemaju smisla.. pozdrav iz prostorno-logichke nedodjije..
wANSWEMIRAC

i ovo zamolite moderatore je krajnje licemerno.. to je fino, fino ali kad bi moglo da bude josh mnogo bolje to bi bilo super
Josh jedan pozdraw iz zabachenog koordinatnog sistema kojim koordinishe %>-/-<8):

Pozdrav i tebi, wansvemirce.
Tema se nekada zvala "zamerke na moderaciju", ali je zbog cestog spemovanja i svadja koje bi cesto izletale iz koloseka pocela da gubi na funkcionalnosti, tako da smo smo kvazi-demokratski utvrdili da bi rezim blizi fasizmu bio mnogo bolji za sve u pitanju. Sto ne znaci da ne smes da kazes sve sto ti je na dusi, naprotiv, ali pokusavamo da ovo bude jedna tema na forumu sa iole ozbiljnijim tonom. Koliko je god to moguce.

Лицемерје на фињака :)

Da li ce biti licemerje i ironije sve zavisi od clana kako se postavi.
Treba biti neutralan i pokazati dobre volje!
Kada svi zivi krenu da se zale i kukaju onda neki modovi popizdei onda bude svasta.
Realno gledano nezahvalno je svadjati se sa modovima.Ukupno nas je 10000 hiljada od kojih petnaestak modovi.Nas clanova je vise o onda to podelite i videcete da najmanje 200 clanova idu na jednog moderatora.
Molim moderatore da ponovo pregledaju moj slucaj i ako procene da je bukajlija vredjao neka dobije ban,a ako ne nikom nista.Mozda je bukajliji prvi put da nekog vredja i na kraju krajeva nije toliko ozbiljna uvreda moze i da se popravi.Ne trazim ban po svaku cenu!
Sao molim da se to makar pogleda.
Hvala

Ja se ne vredjam uopste!Ne vidim nikakvu uvredu ovde!Ovo je dobronameran savet.
Mozes imati stav i ostati neutralan.To se zove diplomatija.:D
Ako krenes ostrascen i protiv moderatora ondaje to kao da se boris sa vetrenjacama.
Ako krenes neutralno i ne napadas moda nego ga izazivas na razgovor o tome sto je uradio i trazis mu argumente,i izneses svoje moze da sedesi i da nesto postignes.Ako ne postignes nista barem ces ostaviti kako tako dobar utisak.:D:D:D:D:D

ЈТУ никако ниси смео да обришеш онај пост, рекао си 2 толико промишљене реченице да су ме натерале да се замислим.

Arte, ja sam obrisao... :)

I mene su naterale da promislim,ali zasada nema potrebe da krenem ostrasceno jer jos nisam naisla na moda kod kojeg diplomatija ne pali.

Pa zato sto nije JTU mod, a ovde se vode rasprave iskljucivo izmedju modova i onih koji imaju nesto da ih zamole, right? :) Objasnio sam JTUu, slozio se. A i sto se mene tice, napisao je nesto pametno, ali procedura...

Ја сам из његовог поста закључила да је укључен у тему.

Nije, samo je hteo nesto da doda, sa strane.

Ok,shvatamo.Ali mozes li samo da pogledas ono na sta sam se zalila juce.To je bukajlija.I JTU me podrzava jer je i njega vredjao.

Evo ja hocu da se prijavim da sam vredjao JTU-a i da je on vredjao mene.Jel se važi vređanje na ulici?Da to bih pitao moderatore.Jesu li nadležni za ulice? :) I Vansvemirčeve definicije su ok, obrisaste čoveku obe defke a tek došao, ubili ste mu volju za vukajlijom. Ima ovde mnogo više definicija koje treba da brišete a ne da neko rasteruje nove članove.Hvala.

autori mif o_0, gamby i n!n@ su banovani zbog spema na ovoj temi. takođe i zbog nepoštovanja prevenstveno mene, pa onda i ostalih moderatora. bićete vraćeni u bliskoj budućnosti. vidim li duple naloge...

sevaste slažem se da ne treba ljudima ubijati volju odmah po dolasku na sajt i lično imam problem sa brisanjem takvih definicija bez obzira kakav moj stav bio o samom kvalitetu ili smislu istih, ali ne mogu da delam preko odluke kolege.

Ех...ово није спам, само желим, пошто ме је севаст увукао у тему да образложим разлоге за моје честе увреде других чланова на сајту:
Будући да су модератори одлучили да престану да ме штите када ме удружени чланови нападају на ниске начине, одлучио сам сам да преузмем иницијативу и да се браним, колико год је то могуће...
У ту групу чланова који покушавају да саботирају мој опстанак на сајту, покушавајући да ме претворе у пародију (што и успевају, јер моја жаљења стварно више немају смисла ни мени, али сам немоћан) спада и севаст који свакодневно намерно бојкотује и руга ми се, иако сам према њему био добар од његовог доласка на сајт...док није почео да ми се руга. Само зато...Не желим да ми овај сајт постане нешто озбиљније него што већ јесте, али је тако...