Prijava

Dragi moderatori.. Zashto ne postavite moje definicije pa nek uchesnici Vukajlije sami procene koliko ove definicije imaju smisla.. Smatram da swako od chlanova Vukajlije ima pravo na autentichan nastup.. Inache u crnim rupama je veoma toplo i mrachno. Ne vidim kiosk sa koga bih mogao da vam poshaljem razglednicu.. 76323778247742842

Treba imati u vidu da na Vukajliji ima i ludi koji prevazilaze percepciju obichnih te stoga mogu shvatiti odredjene definicije.. Pardon! Ljudi!

@jtu: meni stvarno nije jasno kako uspevaju da te pogode te nazovi uvrede. ja nisam nijednog člana banovao zato što me je vređao ili zajebavao, a itekako se dešavalo. uvak sam mislio da si iznad toga "a neko tamo je napisao da sam budala anjanjanjajnjanja šta da radim??!?" pa šta nek te zajebavaju, jebeno ignoriši i postaće dosadno.

ne kažem da mi smetaju tvoje žalbe, uopšte mi ne smetaju, ova tema za to i služi, ali ako zaista misliš da rešiš problem, preduzmi sam neke mere koje bi podneo i da ti se ovo dešava u "stvarnom" životu. stvarno misliš da bi te stariji brat (u ovom lsučaju random moderator vukajlije) odbranio od svakodnevnog mučenja drugara iz škole? ajde stvarno više majku mu...

@ wanswemirac:
jel su ti vraćene one definicije na koje si se žalio od ranije? mislim, oni linkovi što si poslao ne vode nikuda te kapiram da su ti definicije vraćene. ako imaš još neke koje su obrisane, daj ovamo linkocve pogeldaću.

imam u vidu da ima ljudi koji prevazilaze percepciju običnih. brišem definicije kako bih tim ljudima boravak na sajtu učinio iole prijatnijim.

Surovi, tvoje reči me uvek uteše, kao i tvoje naručje.

ok, ali iskreno, meni su izuzetno osvežavajuće.

Noćas sam u 1,32 postavio definiciju živeti u sudijskom produžetku.
Jutros se ta definicija ne nalazi na desnoj strani u popisu postavljenih definicija (desna strana,ispod postavljenih slika). Z A Š T O kad su definicije siguran znakprekomerne neaktivnosti postavljena u 1,3o i definicija krvna osveta postavljena u 2,09 nalaze na popisu, kao i sve prije i posle njih.

Moje je subjektivno mišljenje da prema meni neko pravi selekciju i onemogućava mi na svaki mogući način napredovanje. Ovo je samo jedan od njih. Da ne govorim o nekom ili nekima koji upucavaju minus i to kao prvu ocenu, za koju se kasnije ispostavi da ima dobar rejting.

Molim da se definicija vrati u popis na desnoj strani.

Kaizene - hvala. Pročitao sam. Odlična stvar.

Da li bi ste mogli da uvedete opciju 'bez komentara' osim postojeće 'dodaj komentar'?

baš baš baš mi se sviđa predlog. (ako si mislio na mogućnost da autor unapred odabere da li je moguće ostavljati komentar na tu njegovu def ili ne)

екстра ! Сјајан предлог, ако си мислио на ово што је колега изнад мислио!

Meni se svidjaju oba predloga:):)
I predlog da autor moze da odluci da li mogu da se ostavljaju komentari za tu definiciju ili ne...
...i predlog da postoji link 'bez komentara', nesto kao 'like' fazon na fejsbuku...
Posto je ceo ovaj sajt u nekom svom fazonu, ta fora bi se primila. Vukajlija je dusu dala za ovako nesto. Poz.

pa ako lajkuješ onda daš palac gore:D a slažem se da bi se primilo i to tipa "surovi se mršti" na svaku definiciju čisto fore radi :D

kliknes na palac nagore i eto ti like :))
jedino, ako se zeli da se javno vidi da si dao plus.

Nista bre vi ne citate:):)
Ne 'like' vec dugme koje se zove 'bez komentara'... Nisi u obavezi da napises komentar, ali ako je definicija ipak ostavila utisak na tebe, ali tipa zabezeknut si, zacudjen, nemas sta pametno da kazes, definicija "ispod tvog nivoa" itd... kliknes na 'bez komentara'... "no comment"... valjda je sad bolje objasnjeno :):) ... na fazonu 'like' dugmeta na fejsbuku... ne mora da ostavis komentar... 'bem vas:):)

pa razumeo sam te, ali zahtevam da ako postoji like, postoji i hate dugme, te analogno sa tim, SUROVI SE MRŠTI ili SUROVOM SE OVO SVIĐA :)

A da se to jednostavno ukuca u komentu? :)
Staviš "ostavio si me bez reči" ili "Zbljuv" ili "SUROVI SE MRŠTI" ili šta već... Sve želite da vam bude samo jedno dugme, što ste lenji...:D

PS: Hmmm.... Počeću češće da koristim "SUROVI SE MRŠTI". :D

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Želim da mi se ova definicija vrati, jer ima smisla, i onda se izbriše kao nekvalitetno.