Prijava

Ja se juče - prekjuče uvukao SMarku i dobio odabranu.

UVUČEM TI MODERATORU!

Са вазељин ил без?

Nažalost, mi smo previše očigledni uvlakači, moramo biti suptilni, takvi najbolje prolaze :(

Juče ja krenuo kod SMarka da se uvučem. Ulazim polako, uguravam se, tražim mjesto, kad ono u daljini vidim ide neki brko sa šticarom, i nosi dvije sjekire. Ja tamo, kad ono Šalabajzer se već uvukao jebo ga miš.

I sa 2 sjekire krčim put kroz Smarkov pakšu za ostalu napaćenu žgadiju. PA OĆE LI ME IKO LAJKOVATI ZBOG TOG?!

Ma vi ste ovo doktorirali, ja mogu u penziju :(

Majka se sprema da preseče kupus.. Pa ako je neko od moderatora zainteresovan za koju glavicu biće mi drago da se dogovorimo.

EDIT: U paket ulazi i tegla ajvara. Užitak zagarantovan.

Ја се не увлачим, ја кажем "Одабери ми дефиницију!" и упали.

Dovodem tri rođake da vam puše ceo dan, sve ostalo sam prob'o...
i šeskila manastirke....i gumene bombone

модератор(и) који ми одабере дефиницију добијаће сваког месеца у пвт моје слатке бући слике у зеленој, плавој, црвеној, рози и наранџастој боји.

DBSK 97
модератор(и) који ми одабере дефиницију добијаће сваког месеца у пвт моје слатке бући слике у зеленој, плавој, црвеној, рози и наранџастој боји.

moze, al 2015-te

Чини ми се да се иза профила ДБСК97 крије инспектор МУП-а који лови педофиле.

hahahahahahahahahaahahahahaahahahhaah

uze te ko na šibicima lololo

значи, нећеш да ти се бејби фејс кези са пвт-а, еее, јбг.

Господине инспекторе, проваљени сте.

Ви остали сакривајте дрогу и педофилске пвт-ове, упала нам рација на сајт!

добро, војвода бачје није загризо мамац, идемо даље, хехе. инспектор ће бити унапређен.

ja imam jedan predlog...

da tema promeni naziv u UVUCI GA MODERATORU

cenim da bi bila posecenija....

Модератори, одаберите ми дефиницију и инспектор вас неће хапсити, знам му шурака, дугује ми неке паре за саднице тополе.

Vi svi inspektori iz Haškog....ovaj, MUP-a možete samo da mi popušite kurac... To stoji u tekstu.

модератори, одаберите дефиницију инспектору. не мора виски као мали знак пажње кад долазите на саслушање, само одаберите.