Prijava

Али твој шурак ми реко да можемо да се договоримо. :(

Odaberite mi definiciju i zahvalicu vam se

Одаберите ми дефиницију да могу да видим списак пратилаца. Одма сад.

ja imam jedan predlog...

da tema promeni naziv u UVUCI GA MODERATORU

cenim da bi bila posecenija....

Ја им не бих ни увуко.
Не знам који курац неком треба да буде ондулатор па да их свако прозива (ја први)!?

Ја им не бих ни увуко.
Не знам који курац неком треба да буде ондулатор па да их свако прозива (ја први)!?

НЕ слажем се са тобом. Мислим да су модератори одлични момци, врло креативни, и мислим да нема разлога да их било ко прозива, јер раде сјајан посао.

Модератори,

Б Р А В О ! ! !

НЕ слажем се са тобом. Мислим да су модератори одлични момци, врло креативни, и мислим да нема разлога да их било ко прозива, јер раде сјајан посао.

Модератори,

Б Р А В О ! ! !

Ај сад лијепо испусти сапун, загризи крпу и блинкај окицама.

НЕ слажем се са тобом. Мислим да су модератори одлични момци, врло креативни, и мислим да нема разлога да их било ко прозива, јер раде сјајан посао.

Модератори,

Б Р А В О ! ! !

http://www.msb.gov.tr/Birimler/ILACFB/images/ilac_resimleri/vazelin_pomad_big.jpg

Ај сад лијепо испусти сапун, загризи крпу и блинкај окицама.

Зашто си тако негативан, децхко? Ко те је дирао? Одакле толико једа у теби?

И, још једном,

МОДЕРАТОРИ,

Б Р А В О ! ! !

Шчули ви шта сам ја реко?

Зашто си тако негативан, децхко? Ко те је дирао? Одакле толико једа у теби?

Ај мршћи од мене, дуцкаш ми живац!

Ај мршћи од мене, дуцкаш ми живац!

Плашиш ме... И твоја слика на аватару ме плаши. Много си негативан.

jedna mi odabrana za divan dan, jedna mi odabrana za miran san... ajde modovi, da lepo spavate, odaberite...

Faco budi dobar, odaberi mi defku i preporučit ću svoj maloj djeci da idu kod tebe ne pričesti.

Pošto vidim da pale ove molbe za odabranu, evo došo i ja da pitam za jednu... odabranu. :)

Сад одаберите и мени.

Koji ste vi amateri, ja dok nisam bio moderator slao sam na pvt razne zajebancije moderatorima, otkrivao neke zanimljivosti o pičkama sa sajta, slike, ovo ono, i malo malo odabrana, baš su mi ti kojima sam slao te informacije odabirali...

Нема чекања, одма.

DBSK 97
jedna mi odabrana za divan dan, jedna mi odabrana za miran san... ajde modovi, da lepo spavate, odaberite...

pre 22 sata

Možda je ovo tajna uspjeha. hehe