Prijava

Мени на лаптопу не ради ништа од тога. Да није због тога што немам нумеричку, већ идем на оне типке изнад?

Мене дркају скраћенице, јер нећу да заборавим како се заиста пишу те скраћене речи, а и не видим сврху скраћеница баш.

Направљене су лење људе, попут мене. :)
Добро дођу и за речнике.

Али држим алт...
Са' ћу опет да пробам.

Na laptopu je upitnik. Kod mene.
(srpska latinica)

Држим алт и притискам редом 01 и кад притиснем 4 врати ме на претходну страницу, а затим ме 7-ица отера са Вукајлије на почетну. Није ми јасно...

Cccc.. ovakvu temu spemujemo. Ovakvu! :))

Добро, побриши спем, само да нас Милица научи како да мећемо наше наводнике. :)

Да Џими, те скраћенице функционишу на нумеричкој, јеби га.
Стивене, сад ћу ја ко каизен. Који ОС/браузер користиш? :)))

Да Џими, те скраћенице функционишу на нумеричкој, јеби га.

А, у курац. Е, па, идем за инат да купим само ону нумеричку тастатурицу.

Ne znam u čemu je problem, Džimi? Zar ne možeš lupiti SAMO upitnik (kod mene na laptopu radi i na latiničnoj i na ćiriličnoj srpskoj tastaturi)?

Е јебга Стивене, има неки печ шта ли је, који ти искључи све скраћенице на тастатури за Мозилу :) Не знам, мени ради.
Лул, видиш да су у питању отворени и затворени наводници, они који се користе при управном говору. Виш разлику - “''?

Ок, јебига, шта да радим. Хвала на труду.

Да, Лули, ја могу да откуцам ово:

''

али не могу ово:

Хала и теби брате мој.

Хахахаха, исправио сам пре твог поста. :)

Bokte, kakva gubitnica. Ja sve vrijeme mislim da Džimi pita za apostrof, i kontam "kakav mentol, ne zna apostrof da nađe!".
Sad moram da pobrišem sve dokaze.

Što se tih navodnika tiče, ja ih kucam u Vordu, jebiga, pa kopiram na Vuku.
Eto sad sam pomogla temi.

Što se tih navodnika tiče, ja ih kucam u Vordu, jebiga, pa kopiram na Vuku.

Е, јебага. :)

Па и ја куцам у ворду кад треба да напишем нешто типа ''То сам сâм урадио''. Али није фора. Требало би да могу све то на тастатури. Капиш? :)

Naravno. Zato i kažem da sam gubitnica.

Џими, купи нумеричку тастатурицу, можда онда будеш бар упола кул ко ја.

Е да, и видела сам на статусу на фејсбук страници вукајлије, неки лик је написао да треба да одбанујеш неког јанпија и да не знаш да бројиш.