Prijava

a ti bohore od 2011. jos nisi nasao humor.plaky

Uz veliki rizik da me salete nolajf lesinari moram da kazem. Ovde vise niko ne sme napisati nista smisleno, a da grupica degenerika ne skoci i pocne vredjti. Jebem vam mater u picku :)

popusis nama zvezdasima kurac

A ti po potrebi i za Sevojno navijaš?

Bosancima dekretom zabraniti odlazak na more.

Zivim u CG, na more idem jednom u 3 godine, nase more je precijenjeno i cesto preskupo.

I ja kazem za reku u mom gradu da je precenjena, pa budale dolaze turisticki. Sta zelim reci, ti se zapljunes i na moru si. Jel more-more. Ja nemam more svaki dan.

Bombas da li u drustvu obrnes najvise tura svaki put

A ne znam koja je fora sa obrtanjem tura, ja sa drugarima kad izadjem svi svoj deo bace na sto pa konobar sakuplja cesto imamo sitne po 10 i 20

Ne opisuj tako detaljno sirotinjsko ponasanje.

Armine, copor ne jebe. Copor izadje, ako je neka svadba grle se medjusobno, nesto serendaju, dobacuju i nikom nista. Sprdnja citava.

Izlazi sam.

vi sve mislite da je nama super sto nam je blizu more. meni je budva na 3 sata voznje, neki gradovi i manje ali nije mi besplatno da sidjem dolje :D

kod mene u drustvu se obrcu ture ali se pamti ko je zadnji platio pa sledeci put placa neko drugi :)

Kolasin, Pljevlja ili Zabljak znaci. Boli te ona stvar.

vi sve mislite da je nama super sto nam je blizu more. meni je budva na 3 sata voznje, neki gradovi i manje ali nije mi besplatno da sidjem dolje :D

ako imate auto to je 10e goriva.

mislis da je dobro ziveti u kolasinu, pljevlji ili zabljaku jebes to sto im je blizu more kad im je skoro tokom celi godine smaranje

Niksic.
a ok je da odes na obdan, mada to ne radimo jer imamo jezero u blizini. ali da odes na duze opet ti treba novac i za smjestaj i za hranu, pice.. na to sam mislila.

Ne zajebavaj, od Niksica do Boke ti ne treba pola sata.

onda se vi preselite u niksic :D