Prijava

Da upotrebim cuveni citat Nikole Pejakovica iz filma "Lepa sela lepo gore": 'Oce bit rata?
Sta mislite da li ce se desiti neko vece sranje ili ce ovi nasi poltroni na vlasti da opet popuse Siptarima i Amerikancima kurcinu i pustice ih da rade sta hoce?

Ma nema vajde, uzese celo kosovo, KFOR satro ''cuva stvari pod kontrolom'', a ovi salju pojacanje da suzbiju ekstremiste ..

TADIJA DIŽI VOJSKU DECXKO!!!

e ili ce ovi nasi poltroni na vlasti da opet popuse Siptarima i Amerikancima kurcinu

Pa već ih blajve ko sumanuti. I noge su raširili, a sve se izvinjavaju.

Kreteni otišli, zapalili. Naravno, čisto patriotska paljevina za Srbiju i Srbsko KOSOVO!!!! A mirni i tolerantni šiptarski živalj će mirno da sjedi ne dirajući svoje srpske susjede u enklavama...

Samo me zanima dokle će ova gamad iz vlasti, i cela jebena Evropa svakok Srbina koji uzme motiku kad mu dokurči sve da naziva huliganom i divljakom!?
Bitno da je Tradija oma izjavio kako Srbiji ne ide u prilog da Srbi dole rade nasilje, pa majku ti jebem veleizdajničku jel su sami od sebe počeli da divljaju bez razloga, jel tebi išta sveto decxzho???
I to je rekao tako na taj način, da ja koji nisam imao pojma o čemu se radi bio na putu boli me kurac, i prvo što čujem njega kako daje izjavu da Srbi spuste malo loptu jer nije u redu da sjebu sad sve odnose koje imamo sa Evropom!
Majku mu jebem i njemu i onom Đinđiću, dve najveće lopovštine koje su vladale ovom zemljom još od doba Stefana Nemanje!

Samo me zanima dokle će ova gamad iz vlasti, i cela jebena Evropa svakok Srbina koji uzme motiku kad mu dokurči sve da naziva huliganom i divljakom!?

Lako je otići zapaliti i podržavati takva sranja, ali nije baš lako živjeti dolje. Pogotovo južnije od mosta. Pogotovo poslije ovoga.

Пожурите, људи, да се што пре договоримо, иначе нам оде Космет! Ја сам за!

Lako je otići zapaliti i podržavati takva sranja, ali nije baš lako živjeti dolje. Pogotovo južnije od mosta. Pogotovo poslije ovoga.

Управо тако. Проблем је само што недојебана клинчадија прави срања за која ће најмање они да испаштају.

ali nije baš lako živjeti dolje.

pa ja i govorim za te ljude dole, jel treba Tadija da sede samo skrštenih ruku? To bi ja njega pitao, jel to očekuje od njih? Da mu slučajno ne bi sjebali odnose sa Evropom

BORHAN TADIĆI.Srbija Srbima!!!

Centarhalf nam nema rešenja za protivničku odbranu, vreme je da se uvede zamena sa klupe.

pa ja i govorim za te ljude dole, jel treba Tadija da sede samo skrštenih ruku? To bi ja njega pitao, jel to očekuje od njih? Da mu slučajno ne bi sjebali odnose sa Evropom

Tadija i treba da reaguje. Ne branim ga. A ne neki klinci ( a opet, ko zna pod čijim instrukcijama oni odoše ) koji su za Kosovo čuli od Ivane Žigon ( za Metohiju nisu, ona o tome ne pjeva ) da pale i da onda mirno odu svojim kućama da im mama umuti kajganu.

Ali ni Srbija ne može mnogo da učini. Vojska? Policija? Dole NATO bombe. Ne može to tako.

Kosovo se treba vraćati kurcem u pičku, i to dugoročno.

a opet, ko zna pod čijim instrukcijama oni odoše

Pa ako si imalo Srbin, nećeš ići jesti govna i zagorčavati još više život ljudima dole.

Kosovo se treba vraćati kurcem u pičku, i to dugoročno.

Slažem se, ali neće Srpkinje da rađaju, suviše su kul za to.

Ma ko ih jebe, nek se poubijaju kad su neandertalci..

Pa ako si imalo Srbin, nećeš ići jesti govna i zagorčavati još više život ljudima dole.

Znaš i sam kako oni shvataju šta znači biti Srbin.

Ali ni Srbija ne može mnogo da učini. Vojska? Policija? Dole NATO bombe. Ne može to tako.

Kosovo se treba vraćati kurcem u pičku, i to dugoročno.

Pa sa ovim se slažem, al

da pale i da onda mirno odu svojim kućama da im mama umuti kajganu.

Msm...ne bi rekao da baš odu mirno kući da im keva pravi kajgane, svako ko ima nekog dole od poznanika zna kako je u određenim delovima, izađi iz svog sela i izlaziš na sopstvenu odgovornost.

Ja sam oduvek bio vođen nekom mišlju da smo trebali da kažemo Amerima direktno, ''mi znamo da vam iz ko zna kog razloga treba KiM, zato ga i dajete šipusima jel će te pored njih moći da radite šta hoćete dole, ako je tako, evo dajemo Ga vam mi, ako planirate da kopate tu kojekake rude i ostale gluposti uzmite i kopajte, mi oionako to nećemo nikad kopati boli nas kurac, natovarite se, al pod uslovom da rasterate šipuse i vratite nama sve''
Kolko sutra ni jedan jedini šipus ne bi bio dole, sve bi to Amer rastero odande.

Msm...ne bi rekao da baš odu mirno kući da im keva pravi kajgane, svako ko ima nekog dole od poznanika zna kako je u određenim delovima, izađi iz svog sela i izlaziš na sopstvenu odgovornost.

A kako li im je tek sad?

Ja sam oduvek bio vođen nekom mišlju da smo trebali da kažemo Amerima direktno, ''mi znamo da vam iz ko zna kog razloga treba KiM, zato ga i dajete šipusima jel će te pored njih moći da radite šta hoćete dole, ako je tako, evo dajemo Ga vam mi, ako planirate da kopate tu kojekake rude i ostale gluposti uzmite i kopajte, mi oionako to nećemo nikad kopati boli nas kurac, natovarite se, al pod uslovom da rasterate šipuse i vratite nama sve''
Kolko sutra ni jedan jedini šipus ne bi bio dole, sve bi to Amer rastero odande.

U kom to svijetu na taj način funkcioniše maešunarodna politika?