Prijava

Ma ko ih jebe, nek se poubijaju kad su neandertalci..

Zaista?

Znaš i sam kako oni shvataju šta znači biti Srbin.

Znam, ali mi nije jasno zašto?

dajemo Ga vam mi, ako planirate da kopate tu kojekake rude i ostale gluposti uzmite i kopajte, mi oionako to nećemo nikad kopati boli nas kurac, natovarite se, al pod uslovom da rasterate šipuse i vratite nama sve''
Kolko sutra ni jedan jedini šipus ne bi bio dole, sve bi to Amer rastero odande.

Nuđeno im je ovo još za vrijeme Slobe, ali nisu htjeli. To je pročao onaj Crnogorac što je bio neki faktor dok je Sloba vladao.

Slažem se, ali neće Srpkinje da rađaju, suviše su kul za to.

Jbg, u Seks i grad bilo da se ne udaje do 67 godine, a dijete sputava karijeru pušenja tukidida.

TADITJI DECXKO PUSXTAJ LEGIJU !!!

Ali najjadnije je sta pise CNN i BBC o tome. RT kao i uvek prica beskonacni ep o patnjama naroda Srbskog.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=07&dd=28&nav_category=640&nav_id=528307

Овај новинарски испрдак може слободно и на "трансфер блама"...

Vidim dosta ljudi je odgovorilo na ovu moju temu. Ja iskreno ne mislim da ce biti neko vece sranje, jer ako nisu nasi reagovali posle onog sranja 17. marta 2004, koje je bilo dosta vece, ne verujem da ce sad nesto bitno da ucine. Ne verujem da cemo ikad vise biti vecina na Kosovu, jer nase zene nece da radjaju, kao sto je vec neko napisao. Bice nase jedino ako pocne neki veci svetski konflikt i Ameri ne budu imali vremena ni novca da se zajebavaju NA Kosovu.

Bice nase jedino ako pocne neki veci svetski konflikt i Ameri ne budu imali vremena ni novca da se zajebavaju NA Kosovu.

Ako ispadne veci svetski konflikt, Kosmet ce nam biti najmanji problem, jer ce, verovatno Zemlja otici u kurac. Uporedite samo destruktivnost I i II svetskog rata, pa ce vam biti jasno kakva sranja moze da napravi III.

Problem Kosova i Metohije bi bio resen jos za vreme Rankovica da Tito peder nije decxko. Sad mozemo samo da se trudimo da ljudima koji zive dole bude sto lakse. Nece Ameri da prepuste svoje baze na Kosmetu, tako da je glupo zanositi se bajkama o Legiji i o ciscenju teritorije za 3 dana.

gambi trolčina :D

Sad mozemo samo da se trudimo da ljudima koji zive dole bude sto lakse.

А званична Србија чини управо супротно. Ограђују се од народа који доље преживљава, назива их екстремистима и слично. Но, то је само прича која води у беспотребно нервирање.
Битно је да је ова власт поново искористила навијаче и екстремистичке групе да замаже очи... себи, народу, небитно. Али, еј, навијачи јеботе?!
Чекам следећи пут неки наслов типа "Навијачи криви за поскупљење горива. Као посљедица се очекује и пораст прехрамбених производа."

Nece Ameri da prepuste svoje baze na Kosmetu

Американци су пред банкротом, за војску већ дају и превише средстава, тако да се може очекивати затварање војних база ван територије САД-а. (моје мишљење) Сад, капирам да им је битније да остану јаки тамо гдје постоје извори нафте. Мада, опет, Балкан је стратешки веома битно подручје, тако да ћемо да видимо шта ће све да се дешава.

Моја (добронамјерна) сугестија свима је да траже алтернативне путеве информисања за дешавања на сјеверу КиМ. (форуми, твитер) Мени, лично, није пријатно да моје сународнике сваки српски медиј назива екстремистима, а све информације које су објавили ти медији сам знао минимум сат времена унапријед. (и још доста тога што нису објавили)

Имаш неки твитер линак? Тешко се сналазим са тим.

Ako ispadne veci svetski konflikt, Kosmet ce nam biti najmanji problem, jer ce, verovatno Zemlja otici u kurac. Uporedite samo destruktivnost I i II svetskog rata, pa ce vam biti jasno kakva sranja moze da napravi III.

To oruzje koje bi sjebalo zemlju bi se koristilo samo kad Ameri ili Rusi ne bi imali drugog izbora i niko se ne bi tako lako odlucio da pritisne crveno dugme i da sjebe celu planetu. Opet bismo mi ratovali sa komsilukom kao u Drugom ratu sa Siptarima, Muslimanima, Bugarima. U celom tom metezu bi na Balkanu svako hteo da uzme sto vise teritorije, a od koga ce nego od nas.

http://twitter.com/#!/stefanzivkovic
http://twitter.com/#!/VeljkoDjuric
http://twitter.com/#!/innnana

С тим што овог првог момка прати највише људи. Профили су откључани, тако да можеш да пратиш све што постављају без икакве препреке.

Американци су пред банкротом, за војску већ дају и превише средстава, тако да се може очекивати затварање војних база ван територије САД-а.

Da pred bankrotom su,samo čisto sumnjam da se u ovakvom njihovom sistemu može od njih očekivati da će se vratiti izolaciji.Meni je to kao da se kralj povlači sa trona zato što prosjak ima više od njega.Nisu valjda za džabe toliko ulagali u tu vojsku...
Mi smo više nego nemoćni što se tiče Kosova,boj više ne bije junačko srce nego tamno oružje.
Ti "ekstremisti" koliko ja znam nisu došli iz Srbije nego sa Kosova i što onaj neki analitičar reče verujem da je taj incident izrežiran od strane Prištine,tačnije da su nekako platili da se to uradi
Pomozi BOŽE narodu tamo,iskreno se nadam da te ima,jer Srbija ne može

Намерно су Шиптари чекали паузу у тенису, али чим почне УС Опен одмах ћемо повратити кредибилитет у међународној заједници!

To oruzje koje bi sjebalo zemlju bi se koristilo samo kad Ameri ili Rusi ne bi imali drugog izbora i niko se ne bi tako lako odlucio da pritisne crveno dugme i da sjebe celu planetu. Opet bismo mi ratovali sa komsilukom kao u Drugom ratu sa Siptarima, Muslimanima, Bugarima. U celom tom metezu bi na Balkanu svako hteo da uzme sto vise teritorije, a od koga ce nego od nas.

Nisam ni mislio na crvenu dugmad. I bez njih bi ispalo veliko sranje. Moderni ratovi se vode na sasvim drugi nacin u odnosu na one od pre 100 god. Dakle, nema jasno ogranicenih frontova zbog cega bi najvise najebali civili. Bilo bi kao u ''Pobesnelom Maksu''. Srbija bi najviše najebala na Balkanu, kao i uvek.

Американци су пред банкротом, за војску већ дају и превише средстава, тако да се може очекивати затварање војних база ван територије САД-а.

Bas zbog toga im je u interesu da započnu još jedno sranji, da bi uposlili vojnu industriju i uzeli neki dinar. Neće se oni povući sa Balkana još dugo.

Srbija bi najviše najebala na Balkanu, kao i uvek.

Ovaj put nema povlačenja preko Albanije,nigde nema povlačenja

Ovo u doglednom vremenu znaci da ce Albanci uzeti i severni deo Kosova.

Ja sam oduvek bio vođen nekom mišlju da smo trebali da kažemo Amerima direktno, ''mi znamo da vam iz ko zna kog razloga treba KiM, zato ga i dajete šipusima jel će te pored njih moći da radite šta hoćete dole, ako je tako, evo dajemo Ga vam mi, ako planirate da kopate tu kojekake rude i ostale gluposti uzmite i kopajte, mi oionako to nećemo nikad kopati boli nas kurac, natovarite se, al pod uslovom da rasterate šipuse i vratite nama sve''
Kolko sutra ni jedan jedini šipus ne bi bio dole, sve bi to Amer rastero odande.

+1
Al' nije mi jasno zasto svi toliko pljuju Tadica. Pogotovo klinci, ali dobro, za njih znam zasto.
I on zna da ako budemo isli zapadu na kurac mozemo samo da najebemo.